Czwartek, 2.07.2020, Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

18-latka uderzyła oplem w drzewo. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

27.08.2019, 13:08:42 Rozmiar tekstu: A A A
18-latka uderzyła oplem w drzewo. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w okolicach Elbląga. Doszło do niego wczoraj w nocy. 18-letnia kierująca straciła kontrolę nad autem i uderzyła w drzewo. Była trzeźwa. Dwie osoby z obrażeniami wewnętrznymi trafiły do szpitala. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.
 
Wypadek miał miejsce przed północą. Z ustaleń policjantów wynika, że 18-latka jechała samochodem z Tolkmicka w kierunku Elbląga. Na wysokości zjazdu do Nadbrzeża straciła panowanie nad samochodem. Uderzyła w krawężnik, następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu i jazdę zakończyła na drzewie.

W aucie podróżowały w sumie 3 osoby. Dwoje pasażerów odniosło obrażenia. 19-letni chłopak doznał złamania żeber i stłuczenia płuca 18-letnia pasażerka ma złamaną rękę i wybite biodro. Obydwoje trafili do szpitala. Kierująca była trzeźwa. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Sprawa jest wyjaśniania.
 
Funkcjonariusze apelują do wszystkich kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Najważniejszą dewizą dla nich wszystkich powinno być bezpieczne, a nie jak najszybsze dojechanie do celu. Policjanci obserwują sporo nagannych zachowań, dlatego reakcje funkcjonariuszy są i będą stanowcze.
 
Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ cxxxx
  Wtorek, 27.08

  a narkotyki.????

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.