Poniedziałek, 17.02.2020, Imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Budowa strażnicy idzie zgodnie z planem. „To marzenie strażaków, które w końcu się spełnia”

21.09.2019, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Budowa strażnicy idzie zgodnie z planem. „To marzenie strażaków, które w końcu się spełnia”
Fot. Ryszard Biel
Trwa realizacja inwestycji „Budowa nowej KMPSP w Elblągu oraz przyległej JRG 1 w Elblągu przy ul. Łęczyckiej 19 – ETAP I”. - Cieszy mnie to, że inwestycja idzie zgodnie z harmonogramem rzeczowo – finansowym – mówił Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu. kpt. mgr inż. Łukasz Kochan.
 
 
Prace wykonywane na budowie są prowadzone na bardzo wysokim poziomie, a jakość tych prac nie budzi żadnych zastrzeżeń. Realizacja tej inwestycji to marzenie strażaków, które w końcu się spełnia
 
– zaznaczył Łukasz Kochan.
 
 
Jak zapewnia Komendant nie ma żadnych opóźnień. - Prace są realizowane zgodnie z harmonogramem finansowo-budżetowym, który został przedstawiony przez generalnego wykonawcę zaraz po podpisaniu umowy – mówił.

Zapraszamy do obejrzenia fotrelacji z placu budowy.
 
 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Budowa strażnicy PSP ( zdjęć 24 )
Dodano: 2019-09-21 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ adada
  Sobota, 21.09

  Też się cieszę z nowej strażnicy mam tylko problem z jej lokalizacją. Wyjazd na Warszawę jest z tego terenu ok a co z całą resztą miasta?

 2. 2
  +1
  ~ Do adada
  Sobota, 21.09

  Byłego komendanta PSP sie zapytaj

 3. 3
  0
  ~ Uwaga baba jaga
  Sobota, 21.09

  Co wy z tą lokalizacją. Jest dobra, a dojazd będzie właściwie zabezpieczony. Będą dwie główne drogi reagowania. Między innymi specjalny system regulacji sygnalizacji świetlnej w momencie wprowadzenia alarmu uruchamiającego wyjazd automatycznie będzie blokował wjazd na trasę przejazdu innym pojazdom poprzez włączenie czerwonego światła. Poza tym nasi kierowcy jadąc po mieście zamiast słuchać ryków muzyki wydobywającej się z ich qadro badro idioto głośników czy pisania esemesów lub gadulstwa przez komórki bądź smartfony powinni przede wszystkim uważać na to co dzieje się na drodze i odpowiednio reagować na każdą sytuację, "a nie walić głupa", że źle było słychać.

 4. 4
  +5
  ~ zez
  Sobota, 21.09

  Tylko się cieszyć ,że ta zapomniana przez lata przez nasze wladze miejskie część Elbląga odżywa , Tylko patrząc na zdjecia dziwię się ,czemu parter budynku od strony ul. Łeczyckiej tak chowa się w ziemię , a to podraża koszty budowy ścian oporowych , odprowadzania wod opadowych itp , a calość wydaje się dziwnie niska. ale ogolnie jest super , że przypomniano sobie ,że od Saperów na wschod to też Elbląg. Teraz czekamy na Obwodnicę Wschodnią , bo naprawdę jest potrzebna.

 5. 5
  +7
  ~ Hotelowiec
  Niedziela, 22.09

  No to czekam teraz na obwodnicę wschodnią. Co do automatycznej sygnalizacji przy wyjeździe to o godz. 15 nie potrzebna bo i tak wszystkie auta stoją na Bema aż do pętli tramwajowej, w stronę Grunwaldzkiej nie lepiej. Mam nadzieję że na zapleczu strażnicy będzie lądowisko dla śmigłowca 😜

 6. 6
  +6
  ~ Kieŕowca
  Niedziela, 22.09

  Już widzę jak o 15 strażacy się przepychają pod górkę do ulicy Bema. Mam nadzieję że ta lokalizacja wymusi na Magistracie budowę obwodnicy wschodniej

 7. 7
  +4
  ~ Skromnie
  Niedziela, 22.09

  Czemu ten budynek nie jest większy i nie ma więcej pięter. Jak budować to przyszlosciowo a nie, małe skromne jak wszystko w Elblągu.

 8. 8
  +9
  ~ Marek
  Niedziela, 22.09

  Ja do baby jagi. Piszesz takie bzdury ze mam wrażenie ze masz 5 lat. Dwie drogi ? Bema wąska i często zakorkowana jak ma tam przejechać duży wóz bojowy . Zostaje ulica Grunwaldzka , tak się przeciśnie środkiem ale dolicz przyszłych mieszkańców nowego osiedla Łeczycka i ulicy sadowa , gratuluje wizji . Pewnie jesteś mieszkańcem centru i to cię nie dotyczy i dlatego piszesz takie bzdury wstyd !

 9. 9
  +1
  ~ jan-49
  Niedziela, 22.09

  lokalizacja kiepska gdzie leczycka a gdzie jar i godziny szczytu

 10. 10
  0
  ~ wuj onkel
  Niedziela, 22.09

  Zdecydowanie popieram - Skromnie . W naszym 120 tys mieście kazda prawie inwestycja , to taka na wczoraj , na 40 tys miasto , prowincjonalna , grunty w centrum sorzedaje się prywatnym osobom na specjalnych/preferencyjnych warunkach ,ktorzy nic tam nie mają zamiaru budować , tylko sprzedać z zyskiem ,lub stawiają autohandle , czy przez 15 lat 1 pietro niby kamiennicy , Na Modrzewinie - inwestycji Sloniny za 300 mln propozycja ,by na polnocnej jej części sadzić ziemniaki i buraki , a tanie dzialki budowlane dla mlodych i polaczenie / tylko 300 m/ z Fromborską / Bielany , Krasny Las , to nie łaska .Nowa komenda ,policji na dalekich peryferiach , przy likwidacji obecnych 3 lokalizacji ,to kosztowny i bezmyślny pomysł / z kim konsultowany .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.