Sobota, 22.02.2020, Imieniny: Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zmarła dr Barbara Pisarek. Znany i ceniony elbląski lekarz

02.08.2019, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zmarła dr Barbara Pisarek. Znany i ceniony elbląski lekarz

27 lipca 2019 r. zmarła  Pani Barbara Irena Pisarek, znany elbląski lekarz uznawany i ceniony wśród pacjentów.  Zaangażowana społecznie, otwarta, chętnie niosąca pomoc potrzebującym.  


W latach 1966 – 2003 pracowała  w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Była pierwszym ordynatorem organizującym Oddział  chemioterapii.
Pani doktor była osobą bardzo aktywną, inicjatorem i uczestnikiem wielu  projektów i  przedsięwzięć.
W 2001 r. została odznaczona Różową Wstążką  w ramach konkursu - Lekarz przyjazny kobietom organizowanego przez Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek.


Z Oddziałem ZUS w Elblągu  związana od 2005 r. W trakcie pracy w ZUS pełniła funkcję Głównego Lekarza Orzecznika i Zastępcy Głównego Lekarza Orzecznika.   
Od 2007 r. członek Lions Club Elbląg, w którym w latach 2012-2013 pełniła funkcję Prezydenta. Jej działalność uhonorowana została przez Lions International najwyższym odznaczeniem Melvina Jansona.
Pani Barbara Pisarek była kobietą o wielkim sercu, otwartą na wyzwania i problemy ludzi chorych         i potrzebujących. Swoją postawą zyskiwała sobie sympatię i szacunek pacjentów oraz współpracowników. Pełna energii i życiowego optymizmu. Do końca aktywna zawodowo.


Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w Katedrze Św. Mikołaja w Elblągu  w dniu 3 sierpnia 2019 r. o godz. 12.30. Msza Św. żałobna odprawiona będzie o godz. 13.00.  Po Mszy Św. nastąpi złożenie urny do miejsca wiecznego spoczynku na Cmentarzu Komunalnym Dębica w Elblągu przy Starym Domu Pogrzebowym.

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.