Środa, 25.11.2020, Imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Konferencja radnych PO. Będą rozmawiać o problemach Miasta

27.08.2013, 11:29:02 Rozmiar tekstu: A A A
Konferencja radnych PO. Będą rozmawiać o problemach Miasta
fot. Monika Skowrońska

Jeszcze przed czwartkową sesją Rady Miejskiej, na konferencji prasowej z elbląskimi mediami spotkają się dziś (27 sierpnia), radni Platformy Obywatelskiej.

Na podobnej, lipcowej konferencji prasowej zotrganizowanej w biurze poselskim Elżbiety Gelert radni zapowiedzieli, że od września będą rozliczali prezydenta Jerzego Wilka i jego ekipę z obietnic przedwyborczych – Sierpień to czas na ogarnięcie spraw miasta przez nową ekipę, wrzesień to czas rozliczenia tych działań – mówiła 23 lipca br. radna Małgorzata Adamowicz. - Zwykle nowo wybranemu prezydentowi daje się sto dni spokoju na przygotowanie, opracowanie strategii, jednak ta kadencja jest krótsza niż zwykle i my, już na sesji wrześniowej, będziemy skrupulatnie i konsekwentnie pytać prezydenta Wilka o stan realizacji jego obietnic wyborczych.

Jak wyjaśniała wtedy radna Adamowicz, prezydent i wiceprezydenci podkreślali wielokrotnie, że wszystkie sprawy miejskie są im doskonale znane, zasiadali bowiem w Radzie Miasta od prawie 20 lat - Pan Wilk często w kampanii mówił, że doskonale zna urząd i jego problemy, więc ten czas w sierpniu, do wrześniowej sesji nie będzie za krótki - wskazywała radna.

Zaś tematem dzisiejszej konferencji będą najważniejsze problemy, z jakimi w tej chwili musi się zmierzyć Miasto - Porozmawiamy o usprawnieniach w transporcie miejskim, budowie kompleksu sportowego przy Agrykola 8 oraz zmianach w programie mieszkaniowym - wymienia radny Robert Turlej - Na pewno, w trakcie spotkania, poruszymy jeszcze kilka mniejszych spraw i odniesiemy się do kilku innych, zasadnych problemów.
 

AS

Oceń tekst:

Ocen: 19

%10.5 %89.5


Komentarze do artykułu (45)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +31
  ~ sd
  Wtorek, 27.08

  WOW ! a kiedy radni z PO roliczą Nowaczyka i jego team? Może radni rozliczą poprzedniego prezydentaz wydatków płaconych kartą kredytową ? opublikujcie listę zakupów, przecież to zakupy na koszt podatnika.

 2. 2
  +31
  ~ ryszawy
  Wtorek, 27.08

  Adamowicz i Turlej = kompromitacja. Tak wszystkie problemy rozwiązać w 2 m-ce.

 3. 3
  +14
  ~ lepke
  Wtorek, 27.08

  w tak młodym wieku już skleroza , to może tak omówić około 800 dni działalności poprzednich władz miasta rodem z państwa koterii pod szyldem PO, rączki umywamy - taki jeden dwa tysiące lat temu też ręce umywał , a potem marnie skończył

 4. 4
  +27
  ~ 100% Elblążanin
  Wtorek, 27.08

  Rozliczać innych można zacząć od rozliczenia SIEBIE. Pozdrawiam

 5. 5
  --14
  ~ koko
  Wtorek, 27.08

  Kartą kredytowa płacą wszyscy z mocy prawa do tego upowaznieni .W tym takze urzednicy więc nie ma o co kruszyc kopii. Proponuję wszystkim niedouczonym przejrzeć ustawy i przepisy dotyczace pracowników samorządoiwych. Czekam na konstruktywne propozycje ze stropny radnych PO dotyczące rozwiazywania istotnych problemów miasta i jego mieszkańców bo mało prawdopodobne że doczekamy sie ich ze strony obecnej ekipy. Stadioin i jego przyszły byt to problem mało istotny z punktu widzenia mieszkańca miasta którego denerwuje brak perspektyw i ciagłe obiecywanie że my to załatwimy.

 6. 6
  +11
  ~ apel
  Wtorek, 27.08

  wy koleżke Protasa rozliczajcie z obietnic, żeby tak zniszczyć 130 tys miasto, ograbić go dosłownie z wszystkiego, pozabierać wszelkie środki na rozwój, a co robią radni PO ? nic klaszczą jak Protas przyjeżdża , kibicują mu w niszczeniu miasta, wszyscy uszy po sobie bo ich kolega Protas nie namiści i zamiast diet radnych dostaną kopa w zadek, tam wygląda elbląska PO,

 7. 7
  +12
  ~ Jan
  Wtorek, 27.08

  Nie ośmieszajcie sie

 8. 8
  +13
  ~ Balonik na Helu
  Wtorek, 27.08

  Już nigdy nie zagłosuje na kłamców i niszczycieli narodu polskiego z PO. Wole zagłosować nawet na Kononowicza. PełO to najgorsze ZŁO !

 9. 9
  +11
  ~ wkurzony na maksa
  Wtorek, 27.08

  a może by tak radni siebie rozliczyli z nieróbstwa tyle lat.!!!!!!

 10. 10
  +13
  ~ terry
  Wtorek, 27.08

  a moze was rozliczyc ile kasy nakradliscie do budy z wami albo za kraty

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5686678886414