Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Ratusz czeka na nowych urzędników. Kiedy poznamy ich nazwiska?

13.09.2012, 12:50:01 Rozmiar tekstu: A A A
Ratusz czeka na nowych urzędników. Kiedy poznamy ich nazwiska?
fot. AS

Zmiany w elbląskim Urzędzie Miasta zbliżają się wielkimi krokami. 10 września minął termin składania ofert na stanowisko dyrektora Departamentu Komunikacji Społecznej i Kierownika Biura Prezydenta.

31 sierpnia, w rozmowie z nami, Rafał Gruchalski wyjawił, że o rezygnacji z funkcji dyrektora DKS-u powiadomił prezydenta Grzegorza Nowaczyka jeszcze przed przeprowadzeniem konsultacji społecznych w sprawie wdrażania „Strategii Promocji Elbląga na lata 2012-2015”, które rozpoczęły sie 31 lipca br. -  Moja rezygnacja w ogóle nie ma związku z przeprowadzanymi wcześniej konsultacjami społecznymi i tym, co się dzieje u mnie w pracy  - powiedział nam Rafał Gruchalski – Jest to sprawa osobista.

Formalnie Rafał Gruchalski pełni obowiązki dyrektora Departamentu Komunikacji Społecznej do 30 września br. A potem? W tej kwestii Gruchalski nabiera wody w usta. - Jeśli chodzi o moje dalsze plany, to na razie nie chciałbym o nich mówić – tłumaczył nam jeszcze w sierpniu.

Prezydent rezygnację Rafała Gruchalskiego przyjął, a 31 sierpnia ogłoszono dwa konkursy, które pozwolą na wyłonienie następcy dotychczasowego dyrektora DKS-u oraz Kierownika Biura Prezydenta Miasta – stanowiska, które do tej pory nie zostało obsadzone, gdyż wcześniejsze konkursy w tym kierunku nie zostały rozstrzygnięte.

Zainteresowani mogli składać swoje oferty na obydwa wakaty do poniedziałku, 10 września. - Na obydwa stanowiska zgłosiły się po dwie osoby – informuje rzeczniczka prasowa Urzędu Miasta w Elblągu, Anna Kleina - Osoby, które spełniły kryteria formalne zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne. Prawdopodobnie odbędą się one w przyszłym tygodniu - dodaje Anna Kleina.

Na tym etapie nie ma jeszcze możliwości poznania nazwisk kandydatów na obydwa stanowiska, ale już niedługo dowiemy się, kto obejmie nowe stery na stanowiskach urzędowych w elbląskim Ratuszu. - Jeśli podczas rozmów kwalifikacyjnych zostaną wyłonieni dyrektor DKS-u i kierownik BPM, nazwiska poznamy w przyszłym tygodniu – informuje rzeczniczka UM.

 

Aleksandra Szymańska

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ no tak
  Czwartek, 13.09

  jeszcze ich mało -bandy nierobów!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. 2
  +9
  ~ Tomek
  Czwartek, 13.09

  Do łopaty za 1500 zł !!!

 3. 3
  +6
  ~ opus
  Czwartek, 13.09

  Skoro miasto jest w kiepskiej sytuacji finansowej to nalezaloby zlikwidowac kilka stanowisk urzedniczych i ograniczyc wiceprezydentow do jednego bo po co dwoch? tym czasem nepotyzm i roztropnosc grzesia mowi co innego. Brak Slow! moze ktorys z elblaskich portali zrobi cos dla elblazan i postara sie przeprowadzic referendum w celu odwolania i wydalenia prezydenta z naszego wojewodztwa? Ten chwast niszczy elblag!

 4. 4
  --4
  ~ jakim
  Czwartek, 13.09

  ty opus daruj sobie takie komentarze, przypomnieć ci hasło ? " BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ " !!! ale nie tobie! uhahaaa

 5. 5
  +5
  ~ zdzich
  Czwartek, 13.09

  Widzę, że użytkownik opus bardzo sięinteresuje sprawami miasta. Prezydent ma 3 zastępców, w tym jedną kobietę. Poprzedni miał 2.

 6. 6
  +9
  ~ leniwce z PO
  Czwartek, 13.09

  PO obiecywalo że zredukują liczbę urzędników .obiecywali też inne rzeczy ,mieli zlikwidować senat i takie tam , w swojej akcji 4 x TAK .l ijak zwykle kłamstwo !!!

 7. 7
  +6
  ~ Taki jakis tam
  Czwartek, 13.09

  A co z Pania Kinga Gint..t-Dz. przyjeta oczywiscie po "konkursie" na posadke w UM, na specjalnie utworzone stanowisko. A teraz przesunieta do Departamentu Urbanistyki i Arch. na rowniez specjalnie utworzone, nikomu nie potrzebne stanowisko.

 8. 8
  +7
  ~ gap
  Czwartek, 13.09

  cel coraz bliżej: emeryci i urzędnicy = 90 % Elblążan

 9. 9
  +3
  ~ dr Roman Kidler
  Piątek, 14.09

  Ławka tancerzy coraz krótsza. Niedługo nie będzie skąd brać kandydatów.

 10. 10
  +3
  ~ franc
  Piątek, 14.09

  nowaczyk jeszcze zamalo pozatrodnial znajomych skandal polowe owinno sie zwolnic

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1129198074341