Piątek, 12.04.2024, Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zmiany czasu pracy sygnalizacji świetlnej

04.09.2012, 11:14:52 Rozmiar tekstu: A A A
Zmiany czasu pracy sygnalizacji świetlnej
fot. archiwum redakcji

Po miesięcznym okresie obserwacji zmiany czasu pracy sygnalizacji świetlnej w ciągu ul. Ogólnej i Al. Grunwaldzkiej podjęto decyzję o niewielkiej korekcie czasu jej funkcjonowania.

Od weekendu (01/02 września) nastąpiło przełączenie pracy sygnalizacji świetlnej w tryb ostrzegawczy (pulsujące żółte światło): w niedziele przez całą dobę, w dni powszednie (poniedziałek-piątek) po godz. 18.30. W soboty sygnalizacja funkcjonować będzie pomiędzy godz. 9.00 a 14.00.

Zmiana ta dotyczy skrzyżowań ulicy Ogólnej z ulicami: Konopnickiej, Broniewskiego, Legionów, Fromborskiej oraz skrzyżowania Al. Grunwaldzkiej z ul. Grottgera.

 

Urząd Miejski w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ kaligula
  Wtorek, 04.09

  I tylko patrzeć jak będą kolejne stłuczki i kolizje na Ogólnej. To może usprawni przepustowość ale zwiększ ryzyko wypadków. Moim zdaniem zbyt kosztowna oszczędność.

 2. 2
  +2
  ~ sag
  Wtorek, 04.09

  ~kaligula : dlaczego stłuczki ? Czy wyłączona będzie sygnalizacja czy myślenie ? Trzeba umieć jeździć również bez świateł na skrzyżowaniu. Może lepiej, że taka "nauka" będzie odbywała się poza godzinami szczytu. Zwróć uwagę co się dzieje na skrzyżowaniach , na których awaria wyłączyła światła - wielu głupieje, nie wie jak się zachować. Jeżeli ruch jest mniejszy w tych godzinach to po co "stać na światłach" ?

 3. 3
  0
  ~ zulugula
  Środa, 05.09

  głupiś kaligula stłuczki to pewnie bedą miały takie matoły jak ty co nie znają znaków i przepisów. Reszta ludzi pojedzie bez przeszkód a migajace światło ułatwi im przejazd główna drogą.

 4. 4
  +1
  ~ wojak_mocny
  Środa, 05.09

  Bardzo dobrze że wyłączają. To jakaś masakra ciągle stać na światłach idąc/wracając do lidla czy z pętli na pętle. Wyłączenie - to również wygoda dla pieszych. pozdrawiam wojak_mocny

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1768081188202