Poniedziałek, 14.10.2019, Imieniny: Liwii, Bernarda, Kaliksta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Jarosław Denisiuk zostaje na stanowisku dyrektora Galerii El. Sekretarz Miasta nadal nie wybrany

06.07.2012, 07:07:50 Rozmiar tekstu: A A A
Jarosław Denisiuk zostaje na stanowisku dyrektora Galerii El. Sekretarz Miasta nadal nie wybrany
Nowym-starym dyrektorem CS Galeria El został Jarosław Denisiuk (fot. arch. redakcji)

Wczoraj, 5 lipca, został rozstrzygnięty konkurs na dyrektora CS Galeria El. Ponownie został nim Jarosław Denisiuk. Drugi raz nie rozstrzygnięto za to konkursu na stanowisko Sekretarza Miasta. W najbliższym czasie zostanie ogłoszony termin kolejnego konkursu. 

Rozstrzygnięcie konkursu na dyrektora Centrum Sztuki Galeria El nie jest zaskoczeniem. Został nim dotychczasowy szef Galerii El Jarosław Denisiuk.  Do ogłoszonego przez prezydenta Grzegorza Nowaczyka konkursu zgłosiły się dwie osoby. Po przeprowadzeniu rekrutacji komisja konkursowa, w skład której weszli: przedstawiciele Ministerstwa Kultury, reprezentanci stowarzyszeń twórczych, pracownicy CS Galeria EL oraz przedstawiciele Urzędu Miejskiego, zarekomendowała na stanowisko dyrektora Galerii EL Jarosława Denisiuka. Wybór zatwierdził prezydent Elbląga. 
 
Miasto nadal bez sekretarza 
 
Nie rozstrzygnięto za to kolejnego konkursu na Sekretarza Miasta. Żaden z trójki kandydatów, którzy zgłosili się na to stanowisko nie spełnił wymogów formalnych. 
 
Przypomnijmy, że zajmujący przez pięć lat stanowisko Sekretarza Miasta Jarosław Lango, z dniem 1 grudnia 2011 został odwołany i przeniesiony do ZBK, gdzie został Kierownikiem Działu Windykacyjno-Czynszowego. W lutym tego roku został ogłoszony pierwszy konkurs na to stanowisko. Wpłynęły wówczas cztery kandydatury, z których jedna spełniała wymagania formalne. Po przeprowadzonej rozmowie z kandydatem nie podjęto jednak decyzji o zatrudnieniu. 
 
W najbliższym czasie prezydent Elbląga ogłosi termin trzeciego konkursu na stanowisko Sekretarza Miasta. Ofertę może złożyć osoba z wykształceniem wyższym magisterskim o kierunku prawo lub administracja, która odbyła co najmniej 6-letni staż pracy na stanowiskach urzędniczych, w tym co najmniej 4-letni staż pracy na kierowniczych stanowiskach urzędniczych, w jednostkach administracji samorządowej.
 
Od kandydata na sekretarza wymaga się biegłej znajomości przepisów z zakresu postępowania administracyjnego i prawa pracy, technik legislacji i zasad kontroli zarządczej oraz znajomości pojęć z zakresu prawoznawstwa. Przyszły sekretarz nie może być członkiem partii politycznych.
 
Nowy Sekretarz Miasta może liczyć na wynagrodzenie zasadnicze, w przedziale kwotowym pomiędzy 2000 zł, a 6400 zł brutto. Do tego należy doliczyć dodatek funkcyjny, którego maksymalna wysokość wynosi 2200 zł.
 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ :(
  Piątek, 06.07

  szkoda, że nie wszystkim dyrektorom udało się wygrać konkursy i kontynuować dobre pomysły:(

 2. 2
  +1
  ~ emeryt
  Piątek, 06.07

  Niby miasto pełne bezrobotnych i tych dawniej pracujących w zlikwidowanym Urzedzie Wojewódzkim , a na stosunkowo proste stanowisko nie mozna znależć kandydata , Skoro tak dlugo nie jest obsadzone i wszystko jakoś się toczy to może jest niepotrzebne.a swoją drogą wymagania odnośnie doświadczenia za wysokie

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.