Środa, 18.05.2022, Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Miasto szuka logo na jubileusz 775-lecia Elbląga

08.06.2012, 13:01:30 Rozmiar tekstu: A A A
Miasto szuka logo na jubileusz 775-lecia Elbląga
Tak wyglądał znak graficzny opracowany na jubileusz 770 lecia Elbląga (fot. arch. red.)

31 maja Urząd Miasta ogłosiło przetarg na opracowanie kolejnego logo dla miasta. Tym razem chodzi o logotyp z okazji 775- lecia Elbląga. Termin składania propozycji przez zainteresowane wykonaniem projektu firmy planowo określony był do 12 czerwca. Jednak dziś prezydent Grzegorz Nowaczyk przedłużył termin.. o jeden dzień. Otwarcie ofert nastąpi więc w dniu 13 czerwca 2012 roku o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Czy wiadomo coś więcej o kształcie nowego logo, jego wyglądzie lub ogólnej koncepcji? - Nie zostały określone kryteria, wg których ma zostać stworzony logotyp. Wykonawca przygotuje co najmniej 3 różne koncepcje projektów graficznych jubileuszowego logo 775-lecia Elbląga. - mówi Łukasz Mierzejewski z biura Prasowego Urzędu Miasta.

Zamawiający, czyli w tym przypadku Miasto, zleca więc przygotowanie w pełnym kolorze co najmniej 3 różnych koncepcji projektów graficznych jubileuszowego logo 775-lecia Elbląga. Wyboru jednego z nich dokona zamawiający i w przeciągu 3 dni zaakceptuje jeden z zaproponowanych projektów graficznych. Dodatkowo Miasto zleca wykonanie 500 sztuk toreb drelichowych w kolorach białym i czarnym z logo z okazji 775- lecia Elbląga, jak również zleca wykonanie 700 sztuk magnesów na lodówkę, odlewanych w różnych stopniach wypukłości – 3D, a także: kubków, smycz, długopisów, kredek drewnianych, pamięci USB, chorągiewek, breloków, krawatów i biwuarów.

Czy wiadomo, ile Miasto jest gotowe zapłacić za ten znak graficzny? Jak się dowiedzieliśmy i to stoi w chwili obecnej pod wielkim znakiem zapytania. - W związku z trwającą procedurą przetargową na:„Opracowanie graficzne jubileuszowego logo 775-lecia Elbląga wraz z dostawą materiałów promocyjnych z nadrukiem”, kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia zostanie podana bezpośrednio przed otwarciem ofert. - wyjaśnia Łukasz Mierzejewski.

Na razie nic nie wiadomo także o przypadających w tym roku obchodach 775- lecia Elbląga. Zdaje się, że kalendarz imprez na to wydarzenie jest ciągle uzgadniany.
 

AS

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ rejtan
  Piątek, 08.06

  zostawcie flagi z herbem jakie teraz wisza i wystarczy!!!!!!!!!!!!!!!!1 a pan. nowaczyk niech odda zmarnowane 130 albo 150 tys. jak niektórzy mówia ,z poborów [pensji] inaczej zgłosze do prokuratury wniosek o popełnienie przestępstwa, za błedy wszyscy muszą płacić dość przekrętów i kreceniu lodów i afer przez PO postąpił wbrew prawu nie licząc sie z radą i mieszkancami

 2. 2
  +10
  ~ us
  Piątek, 08.06

  Grzesiu idzie niewątpliwie na rekord Guinessa ! Elbląg logiem stoi .Proponuję slogan reklamowy Elbląga : "ELBLĄG - logo na każdą okazję!" .

 3. 3
  +1
  ~ ~~
  Piątek, 08.06

  Oczywiście, niech odda te pieniądze, w końcu on kazał to wybrać i zakupić. Mam nadzieję, że nie zapomnimy o tym , ze jest dłużny do kasy Elbląga ~ 150 000 zł. Jego pracownicy ponoszą odpowiedzialność za błędy, a on (jest na to nawet ustawa)?

 4. 4
  +1
  ~ malta
  Piątek, 08.06

  Aż 700 SZTUK magnesów? Dla kogo to będzie? Szkoda, że mieszkańcy nie będą mogli sobie tego kupić, bo najzwyczajniej nie starczy dla chętnych...Żenada jakaś znowu...

 5. 5
  0
  ~ ekonom
  Piątek, 08.06

  Tak miasto bawi się pieniędzmi które wam rabuje. Rabując nie pyta. Pyta potem czy chcecie bryloczek i kredki.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94059586524963