Poniedziałek, 24.06.2019, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Fitness w wodzie na krytej pływalni

08.03.2019, 11:02:00 Rozmiar tekstu: A A A
Fitness w wodzie na krytej pływalni

W ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em mieszkańcy Elbląga mogą korzystać z zajęć aqua fitnessu na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Zajęcia odbywają się w każdy dzień tygodnia, poza sobotami.
 

Aqua fitness to wspaniała forma treningu w wodzie, mająca na celu wzmocnienie kondycji i wydolności organizmu, a także niezwykle skuteczny i bezpieczny sposób walki z nadwagą. Wyjątkowość tych zajęć polega na poprawie sprawności fizycznej bez nadmiernego obciążania organizmu, gdyż wszystkie ćwiczenia wykonywane są w wodzie. Program dostosowywany jest do możliwości i oczekiwań uczestników.
 

Zajęcia Aqua fitness odbywają się w każdy dzień tygodnia, poza sobotami. Szczególnie zachęcające są poranne zajęcia w poniedziałki i środy na 9:15, oferowane wszystkim tym, którzy dysponują czasem i chcą rozpoczynać aktywnie dzień, nie siedząc w domu. Półgodzinne ćwiczenia w wodzie, następnie pół godziny przeznaczone na pływanie działają pobudzająco i wpływają na poprawę samopoczucia. Osoby dysponujące czasem dopiero po południu mogą korzystać z zajęć na godzinę 20:00 (pon., wt., czw., pt.) lub w niedzielę na godzinę 16:30. Bilet wstępu na jedne zajęcia aqua fitness to koszt 20 zł. Możliwy jest także zakup karnetu w kwocie 90 zł za 8 wejść w miesiącu lub 60 zł za 4 wejścia w miesiącu.
 

Drugą propozycją zajęć oferowanych na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej, jest Aerobik dla seniorów. Są to zajęcia w wodzie, w ramach których wykonywany jest szereg ćwiczeń łączących elementy fitnessu, gimnastyki korekcyjnej aerobiku z elementami pływania, specjalnie przygotowanymi dla tej grupy wiekowej. Jest to znakomita metoda na bezbolesne i skuteczne usprawnianie poszczególnych części ciała po różnego rodzaju kontuzjach czy operacjach. Wyporność wody powoduje, że ciało wydaje się lżejsze, a stawy odciążone. Z drugiej strony, opór, jaki stawia woda sprawia, że w każdy wykonywany ruch należy wkładać więcej siły.
 

Aerobik dla seniorów odbywa się w każdą sobotę o godz. 11:00 i 12:00 na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Zajęcia w wodzie skierowane są do wszystkich osób powyżej 60 roku życia. Cena biletu wynosi 6 zł i obejmuje 30 minut zajęć oraz 30 minut pływania dowolnego. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.krytaplywalnia.elblag.eu.

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Szok
  Piątek, 08.03

  Tylko dlaczego starsze osoby paraduja z golymi tylkami przy dzieciach . To dotyczy starszych ikobiet i mężczyzn . Darmowa lekcja z budowy człowieka tylko nie w takim wydaniu.

 2. 2
  --3
  ~ Szok 2
  Piątek, 08.03

  Paraduja tak po wyjściu z basenu w przebieralniach.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.