Środa, 21.08.2019, Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Zachęcamy do odwiedzenia Lodowiska Helena

17.11.2018, 09:00:45 Rozmiar tekstu: A A A
Zachęcamy do odwiedzenia Lodowiska Helena

Chociaż za oknem aura jeszcze jesienna to pamiętajmy, że Lodowisko Helena przy ul. Karowej  jest już otwarte i czeka na wszystkich chętnych by korzystać z atrakcji przygotowanych
w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em”.

 

Już w piątek mieszkańcy Elbląga mogą przyjść na ślizgawkę o godz. 18:00 i 19:00, w sobotę
i niedzielę w godzinach 12:30, 13:30 i 14:30 oraz 15:40 i 16:40, w pozostałe dni we wtorek
i czwartek w godzinach 18:00 i 19:00. Bilety w cenie 9zł normalny i 6zł ulgowy. Istnieje możliwość wypożyczenia łyżew w cenie 7 zł za parę.


Wszystkim chętnym i tym jeszcze niezdecydowanym polecamy nieodpłatne zajęcia nauki gry w hokeja w każdą niedzielę o godz.9:00. Cieszy nas, że z tak dużym zainteresowaniem spotykają  się zajęcia nauki jazdy na łyżwach, które odbywają się w każdy wtorek o godz.18:00 i zapewniamy wszystkich chętnych, że dla każdego znajdzie się miejsce by w nich uczestniczyć. Koszt to 14zł od osoby dorosłej i 11zł od dzieci i młodzieży.
Warto przypomnieć, że na Lodowisku można prowadzić aktywność fizyczną nie tylko na tafli. Oferujemy zajęcia, które odbywają się na sali fitness, a mianowicie w każdy czwartek Fit Camp o godz. 17:30 i w każdy piątek ZUMBA o 18:30.
Fit Camp to zajęcia zmieniające tradycyjne postrzeganie fitnessu i treningu. Zajęcia fitness mogą być idealnym rozwiązaniem dla początkujących oraz świetnym uzupełnieniem


i urozmaiceniem treningu dla zaprawionych w bojach wyczynowców. Dzięki regularnym ćwiczeniom można poprawić wygląd, ale również zwiększyć zdolność organizmu do wykonywania cięższej pracy przy niższych nakładach wysiłku. - Zajęcia odbywają się w sposób dostosowany do stopnia zaawansowania poszczególnych uczestników - wyjaśnia Anna Ślusarczyk, prowadząca zajęcia. - Podczas ćwiczeń wzmacniamy ciało oraz poprawiamy kondycję fizyczną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ćwiczenia wzmacniające to ćwiczenia całego ciała: ręce, plecy, brzuch, uda i pośladki. Zawierają elementy cardio dla poprawy wydolności oraz spalenia tkanki tłuszczowej.


Drugą z propozycji jest ZUMBA. - Na format zajęć składają się szybkie i wolne rytmy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla aerobiku/fitnessu, aby w rezultacie w unikalny sposób zbalansować spalanie tkanki tłuszczowej z modelowaniem mięśni - wyjaśnia Marcin Wierzbicki, prowadzący zajęcia Zumby. - Stosowane ruchy taneczne oparte o trening cardio (trening aerobowy) są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców czy brzuch. Jednorazowy koszt uczestnictwa w zajęciach fitness i zumba wynosi 9zł od osoby. Bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska. Więcej informacji o akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” można znaleźć na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 


Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.