Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Rockmani dali czadu dla małego Olgierda!

18.06.2016, 08:00:02 Rozmiar tekstu: A A A
Rockmani dali czadu dla małego Olgierda!
Fot. Ryszard Biel
Wczoraj wieczorem w Mjazzdze odbył się koncert charytatywny, którego celem było zebranie funduszy na pomoc dla 5,5-letniego Olgierda Klucznika, chorego na boreliozę wrodzoną. Na scenie pojawiły się elbląskie grupy Asteria, Zorro oraz Fumez. Muzycy przyciągnęli sporą widownię, a następnie za pomocą swojej rewelacyjnej twórczości otworzyli serca, umysły i portfele gości na szczytny cel.   
 
Po raz kolejny mieszkańcy Elbląga mogli pokazać, że mimo wszechobecnego kryzysu, potrafią zdobyć się na gest i sypnąć groszem w słusznym celu.
 
- To nie jest pierwszy raz i na pewno nie ostatni, kiedy nasz klub angażuje się w pomoc charytatywną – mówi Wojtek Minkiewicz, właściciel Mjazzgi. - Lubimy pomagać i lubimy rockowe granie. Fajnie jest gdy można te elementy połączyć i zrobić dla kogoś coś dobrego. 
 
Publiczność dopisała i stawiła się w Klubie Muzycznym Mjazzga jeszcze przed planowanym rozpoczęciem koncertowania.
 
Jako pierwsi na mjazzgową scenę weszli tegoroczni laureaci nagrody publiczności eliminacji do Elbląg Rocks Europa, zespół Fumez. Kolejne dźwięki, którymi raczyli się goście Mjazzgi, wydawał zespół Zorro. Grupa grająca progresywnego rocka zaprezentowała bardzo ciekawe brzmienia i kompozycje. Na koniec, przed rozgrzaną publicznością, sporą dawkę klasycznego, rockowego brzmienia w atmosferę klubu wtłoczył zespół Asteria.
 
Wszyscy artyści dali z siebie 100%. Ich występy zostały bardzo dobrze odebrane przez zebraną w klubie publiczność. 
 
- Bardzo fajnie nam się grało – mówi Dominik Sienkiewicz, lider zespołu Fumez. - Publiczność w Elblągu jest wspaniała. Elblążanie mają wielkie serca i potrafią pomagać. My też bardzo cieszymy się, że mogliśmy włożyć swój wkład w tę inicjatywę. 
 
Udało się sprzedać sporo cegiełek o wartości 20 zł. Uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Olgierda. 
 
- To jest bardzo dobra forma wspierania dla osób potrzebujących – mówi Klaudia uczestniczka koncertu. - Ja zakupiłam cegiełkę i zachęciłam też do tego moje koleżanki. To nie jest duży wydatek, a wiadomo, że jak się tego uzbiera więcej to będzie realne wsparcie.
 
Dodać należy, że w ramach akcji Artyści dla Olgierda Klucznika, w środę 15 czerwca w Hotelu Elbląg odbył się koncert Jarosława Chojnackiego połączony z aukcją prac plastycznych, z których dochód zasilił konto chorego chłopca. 
Paweł Rodziewicz

Oceń tekst:

Ocen: 5

%80.0 %20.0


Galeria / Mjazzga koncert dla Olgierda ( zdjęć 80 )
Dodano: 2016-06-18 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ SDFdsGF
  Sobota, 18.06

  nie aparat robi foty a czlowiek. czlowiek powinien umiec uzywac aparatu. bo Biel ewidentnie nie umie robic zdjec . kolory kadry barwy szumy. rozumiem ze malo jest foto w elblagu ktorzy by dla Was pracowalo ale gdybym byl jego szefem juz dawno bym go wywalil za takie tragiczne foty

 2. 2
  --1
  ~ dooo
  Sobota, 18.06

  rozumiem, że robisz lepsze zdjęcia i w warunkach mjazzgi byś sobie poradził?

 3. 3
  +3
  ~ wasyL
  Sobota, 18.06

  co ma mjazzga do warunkow. sa taki jak wszedzie. na pewno lepsze jak w hali mos na kosciuszki.zobacz na foty np konrada kosacza ani dembinskiej i innych foto . jakos oni daja rade. to nie warunki a głowa robi zdjęcie. oraz to czy umiemy sobie poradzic w takich warunkach. dobry foto da rade wszedzie . nie bedzie mowil ze ma zle swiatlo ze mu wiatr wieje czy deszcz pada. zrozum to ze w mjazzdze da sie robic bardzo dobre zdjecia w kazdych warunkach

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2981419563293