Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Drużyna RR zainauguruje w Elblągu Tydzień Osób Niepełnosprawnych

08.05.2012, 16:29:40 Rozmiar tekstu: A A A
Drużyna RR zainauguruje w Elblągu Tydzień Osób Niepełnosprawnych
fot. Kamila Jabłonowska

Jubileuszowy, XX Tydzień Osób Niepełnosprawnych rozpocznie się 20 maja na Placu Jagiellończyka z udziałem Ryszarda Rynkowskiego i jego zespołu z programu „Bitwa na Głosy”.

Podczas festynu swoją działalność zaprezentują instytucje działające na rzecz osób niepełnosprawnych.  Na scenie wystąpią dzieci i młodzież z różnych placówek, odbędzie się też pokaz statyczny szybowca z instruktorem i konkursy z nagrodami. Festyn będzie okazją do obejrzenia jeszcze raz drużyny Ryszarda i podziękowania im za wspaniałe reprezentowanie naszego miasta.

Natomiast w ciągu całego tygodnia, w poszczególnych placówkach będą odbywały się imprezy towarzyszące. Na zakończenie obchodów Tygodnia Osób Niepełnosprawnych - 26 maja zaplanowany jest piknik integracyjny w Fundacji Końskie Zdrowie.

Przez lata niezmienny pozostaje cel imprezy, jakim jest integracja. Organizatorzy chcą pokazać, że osoby niepełnosprawne tak samo potrafią się bawić, jak osoby sprawne, że mogą razem uczestniczyć w życiu kulturalnym i w różnych  imprezach.

Elbląg jest dumny ze swojej drużyny, która przez ostatnie tygodnie w programie „Bitwa na Głosy” była żywą wizytówką naszego miasta. Szesnaścioro ludzi pod kierownictwem artystycznym Ryszarda Rynkowskiego mobilizowało elblążan do aktywności tak, by osiągnąć sukces.  Dziękuję całej ekipie za tak wspaniałe reprezentowanie Elbląga i serdecznie dziękuję elblążanom za tak mocne wsparcie Drużyny Ryszarda Rynkowskiego. Teraz przyszedł czas na bezpośrednie spotkanie mieszkańców i drużyny Ryszarda, a festyn Tygodnia Osób Niepełnosprawnych, zakładający szeroką integrację jest do tego dobrą okazją. Zapraszam wszystkich elblążan – powiedział Grzegorz Nowaczyk Prezydent Elbląga.

zam. KJ

 

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Fanka drużyny RR
  Wtorek, 08.05

  Super!! Przyjdę na pewno!! Mam nadzieję, że nasza drużyna wystąpi u nas jeszcze nie raz. Może z okazji Dni Elbląga? Byłoby super, a tym czasem czekam na występ 20 maja!!

 2. 2
  --1
  ~ 0la1
  Wtorek, 08.05

  znowu oni ?

 3. 3
  +10
  ~ red////
  Wtorek, 08.05

  jestem pełna podziwu dla tych osób z zespołu i R.R ,za ich wytrwałosć i ciężką pracę i osiągnięcie tak wysokiego miejsca w konkursie. Takich wzorców nam trzeba w Elblągu.Duże brawa i podziekowania dla zespołu, byliście wspaniali

 4. 4
  +4
  ~ lucia
  Wtorek, 08.05

  Elbląska drużyna RR miała 1, 1, 1, miejsce w Bitwie na głosy ,na głosy młodych ludzi, nie ich liderów ,Wcześniej nie znałam głosu Kamila Bednarka, miałam okazję posłuchać w programie Bitwa na głosy, który wspomagał swoją drużynę w Bitwie na głosy, wniosek z tego, że młode laski zakochane w Bednarku, głosowały na swojego kochanego idola, nie wiedząc o co w tym programie chodzi ,liczy się młodość,do idola, czy talenty młodych ludzi wybranych na kastingach. Ryszard Rynkowski ani razu nie (zaszczycił) wspomógł swojej 16, swoim pięknym głosem . A TVP2 zarobiła krocie . W jakim tempie [2 minut ] drużyna RR mogła stracić 4% głosującej ludności. .Więcej nie będę oglądała takich programów TVP2 , może to mało, ale jakiś procent oglądalności,coś tu nie gra jak w Bitwie na głosy. Asia

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2154490947723