Wtorek, 25.02.2020, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Naucz się zakładać organizację - skorzystaj z bezpłatnego szkolenia

11.04.2012, 14:00:49 Rozmiar tekstu: A A A
Naucz się zakładać organizację - skorzystaj z bezpłatnego szkolenia

Prowadzenie fundacji czy stowarzyszenia wymaga wiele zaangażowania i trudu. Czy warto to robić? A jeśli warto to od czego zacząć? Na te pytania będzie można znaleźć odpowiedzi podczas bezpłatnego dwudniowego szkolenia na temat zakładania organizacji pozarządowych. Termin szkolenia: 21-22 kwietnia 2012. Miejsce: Hotel Miłomłyn Zdrój. Trwa rekrutacja.

W szkoleniu udział mogą wziąć osoby mieszkające na terenie powiatów: elbląskiego, braniewskiego, iławskiego oraz ostródzkiego. To oferta zwłaszcza dla tych, którzy mają w planach założenie organizacji pozarządowej.

Kwietniowe szkolenie odbędzie się w Hotelu Miłomłyn Zdrój i poprowadzi je Bartłomiej Głuszak – specjalista z zakresu funkcjonowania organizacji pozarządowych.

Osobom zakwalifikowanym organizator zapewni materiały szkoleniowe, pokryje koszty noclegu oraz wyżywienia. Dojazd na koszt własny.

Zainteresowani udziałem w szkoleniu powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz deklarację uczestnictwa w projekcie oraz wysłać je do 13 kwietnia 2012 na adres s.brynda@eswip.pl, faksem pod numer 55 236 27 16 lub dostarczyć do biura Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, ul. Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg. Dokumenty można pobrać na stronie www.owies.org.pl
(http://owies.org.pl/1,202-owies_elblag_uczy_zakladac_organizacje).

Organizatorem szkolenia jest Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „OWIES – Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Sandra Brynda, OWIES Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ tj
  Środa, 11.04

  OMG

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.