Poniedziałek, 6.07.2020, Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Konsultacje społeczne w sprawie zmiany fragmentu miejscowego planu zagospodarowania

10.04.2012, 13:00:53 Rozmiar tekstu: A A A
Konsultacje społeczne w sprawie zmiany fragmentu miejscowego planu zagospodarowania

W Departamencie Urbanistyki i Architektury wyłożony jest do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego kwartału zabudowy między ulicami: Trybunalską, Ratuszową i 12 Lutego – zmiany fragmentu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru Śródmieście – Północ w Elblągu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Dyskusja publiczna zaplanowana jest na 15 maja.

Dokumenty dostępne będą od 20 kwietnia  do 23 maja w Referacie Planowania Przestrzennego Departamentu Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu, przy  ul. Łączności 1, pokój 52 (wieża), w godz. od 9.00 do 14.00. Będą dostępne również na stronie internetowej www.planowanie.umelblag.pl.

Dyskusja publiczna odbędzie się 15 maja o godz. 17:00 w sali nr 301 Urzędu Miejskiego.

Każda osoba, która nie zgadza się z ustaleniami przyjętymi w planie, może wnieść swoje uwagi. Należy je składać na piśmie do Prezydenta Elbląga z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do 22 czerwca.

 

Anna Kleina, Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ ft
  Wtorek, 10.04

  no więc co tam ma być

 2. 2
  0
  ~ zorro1
  Środa, 11.04

  Skutkiem „przebudowy 503 –ki ” będzie zamknięcie na stałe dojazdu od ulicy Pocztowej do kwartału ulic pomiędzy : Królewiecką - 12-go Lutego – Armii Krajowej . Rondo przy Banku Milenium zostanie zlikwidowane a wjazd do ul. Królewieckiej „zaślepiony”. Po zakończeniu remontu dojazd z kierunku Poczty Głównej do miasteczko Handlowego przy Pestalozziego , Banku Gdańskiego „ Milenium” , Sp. Wolność czy II Liceum Ogólnokształcącego będzie się odbywał przez nowe Rondo przy Multikinie, następnie przez Rondo przy ul . Nowowiejskiej i skręt w prawo przy „Świecie Dziecka”. Od Armii Krajowej bezpośrednio się nie wjedzie !!! Od strony Armii Krajowej będzie trzeba jechać do Szkoły Muzycznej i tam zawrócić i po ponownym przejechaniu całej ul. A .Krajowej wjechać w ul. Powstańców Warszawskich. Parking - na dziedzincu UM Tak jak na załączonym planie http://www.portel.pl/aktimg2/p51/phpBhW6qV.jpg W efekcie wszystkie warzywniaki w tej okolicy zbankrutują. Tak samo trudno będzie z dojazdem do Alstomu czy ABB

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.