Sobota, 2.03.2024, Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Przywieziony z interwencji (aktualizacja)

07.02.2012, 13:07:06 Rozmiar tekstu: A A A
Przywieziony z interwencji (aktualizacja)
fot. Małgorzata Wilińska

- Poinformowano nas, że pewien mężczyzna jest właścicielem suki rasy amstaff, która jest bardzo wychudzona, najprawdopodobniej głoduje. W dodatku bardzo często się szczeni i w tej chwili ma dwa szczeniaki - opowiada Małgorzata Wilińska, pracownik elbląskiego schroniska. - Pojechaliśmy to sprawdzić.

Gdy dwoje pracowników schroniska pojechało pod wskazany adres, okazało się, że zgłoszenie się potwierdziło. - Pies był wychudzony, ale ufny zarówno w stosunku do właściciela jak i w stosunku do obcych - dodaje Małgorzata Wilińska. - Wychudzenie najprawdopodobniej spowodowane jest karmieniem szczeniaków. Właściciel zapewnił nas, że swoje psy karmi i dba o nie. Pokazał nam książeczkę zdrowia suki, w której były aktualne szczepienia. Poinformował nas, że suki się nie zrzeknie, a dla jednego ze szczeniaków ma już nowych opiekunów. Ponieważ nie miał chętnych na Tymona, zgodził się go nam oddać.

Tak Tymon trafił do Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu. Jest zdrowym, wesołym i ufnym szczeniakiem. - Jest pełen energii - zapewnia Małgorzata Wilińska. - Lubi być w centrum zainteresowania i głośnym szczekaniem domaga się uwagi otoczenia.

Więcej informacji na temat Tymona można uzyskać u pracowników schroniska dzwonią pod numer tel. :(55) 234 16 46.

Podajemy również konto elbląskiego schroniska, na które można wpłacać datki na rzecz bezpańskich zwierząt:

OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu
ul. Królewiecka 233
82-300 Elbląg
41 1160 2202 0000 0001 2949 7297
BIC/SWIFT: BIGBPLPWXXX

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualizacja:

Z przyjemnością powiadamiamy, że Tymon znalazł dom.

Ale w elbląskim schronisku na adopcję czeka jeszcze wiele psów i kotów. Zapraszamy na stronę www.schronisko.elblag.pl, gdzie można uzyskać więcej informacji na ich temat.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 5

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 2 )


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ elblążanka
  Wtorek, 07.02

  mały aniołek!!!

 2. 2
  --2
  ~ igy
  Wtorek, 07.02

  Ludzie to nie wiedza juz jak komus zaszkodzic a pozniej dziw ze tyle nienawisci

 3. 3
  +6
  ~ @
  Wtorek, 07.02

  Ciekawe czy zaproponowano właścicielowi sterylizację suki? Bo tak to można bez końca szukać domów szczeniakom, a te potrzebujące ze schroniska muszą czekać. Rozpacz bierze na takich właścicieli i pseudohodowców.

 4. 4
  +1
  ~ do@
  Wtorek, 07.02

  Przecież on sprzedaje smycz a te szczeniaczki dodaje gratis, więc się nie zgodzi na sterylizację, bo smyczy bez psa za 500 zł nikt nie kupi. A tego oddał bo nie było chętnych na smycz i by schronisko dało mu święty spokój i wiedzieli jaki to on "dobry" dla tych zwierząt.

 5. 5
  +1
  ~ hd
  Wtorek, 07.02

  Zakaz rozmnażania psów "rasowych" bez rodowodów ma w założeniu prowadzić właśnie do likwidacji takich patologii.Dziad zapewne handluje kundlami,czyli już powinien dostać po dupie tylko z tego powodu.

 6. 6
  0
  ~ miłośniczka psów
  Wtorek, 07.02

  Jak patrzę w te piękne, niewinne oczęta to aż się wierzyć nie chce, że ktoś byłby takim draniem i mógł zrobić mu krzywdę. Jak tam można!!! Trzeba zapewnić mu dom!!! Czy w Elblągu znajdzie się osoba o dobrym sercu?

 7. 7
  --2
  ~ ;p;p;p do miłośniczki psów.
  Wtorek, 07.02

  Czytaj ze zrozumieniem, nikt psowi nie zrobił nic złego , tylko sąsiedzi Uprzejmie donieśli. Ot taka rozrywka z czasów komuny wraca do mody ;)

 8. 8
  +1
  ~ miłośniczka psów
  Wtorek, 07.02

  bardzo dobrze, że ktoś się zainteresował!!!!!!!! a co gdyby psiak był maltretowany?? wtedy pisałbyś, że sąsiedzi woleli nic nie widzieć itp. brawa dla ludzi, którzy to zgłosili. lepiej dmuchać na zimne i mieć czyste sumienie a nie chować głowę w piasek!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.294105052948