Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii EUROVIA

Zmiana w organizacji ruchu na ul. Browarnej

09.12.2013, 08:37:39 Rozmiar tekstu: A A A
Zmiana w organizacji ruchu na ul. Browarnej
Fot. arch. redakcji

Informujemy, iż z dniem 14.12.2013 r. planowane jest wprowadzenie zmiany organizacji ruchu w ciągu ulicy Browarnej na odcinku od ul. Brzeskiej do wyjazdu ze Straży Pożarnej.

Powyższa zmiana będzie polegała na zamknięciu dla ruchu odcinka ulicy Browarnej od wjazdu do portu do wjazdu do straży pożarnej. W związku z powyższym dojazd do budynku usytuowanego przy ulicy Browarnej 31 będzie się odbywał od strony ulicy Donimirskich (dołączony schemat). W dalszym ciągu podtrzymany zostanie dojazd do budynków przy ul. Browarnej 31a-d, od strony ulicy Jaśminowej (dołączony schemat).

Oddany dla ruchu kołowego zostanie odcinek ulicy Browarnej od skrzyżowania z ul. Brzeską do skrzyżowania z ulicą Grażyny.

Na skrzyżowaniu ulic Browarnej i Brzeskiej ruch będzie odbywał się po nowo wybudowanym rondzie z zawężeniem wlotów do jednego pasa ruchu od strony ul. Trasa Unii Europejskiej i Brzeska. W załączeniu przesyłamy schemat dróg dojazdowych do budynków w obszarze przebudowy.

Planowany termin funkcjonowania organizacji ruchu: 14.12.2013 - 30.05.2014.

 

 

UM Elbląg


Pliki dołączone do informacji:


Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ konkretnie
  Poniedziałek, 09.12

  KIEDY budowa nowej strażnicy dla strażaków bo cisza w tym temacie.Po ostatnich zmianach na tej ulicy strażacy mają problemy z szybkim działaniem.Powinno byc tak zamknijcie całą ul.Browarną rozkopcie i przy obecnej pogodzie szybko skończycie i tory i jezdnie i chodniki.A port to powinien miec dojazd z drugiej strony rzeki a nie ciężkie samochody niszczą ul.Browarną.PO CO REMONTOWAC JAK takie samochody raz dwa wszystko rozjadą.

 2. 2
  +3
  ~ Joseph
  Poniedziałek, 09.12

  Dziennikarstwo metoda "Copiego-Pejsta" = "W związku z powyższym dojazd do budynku usytuowanego przy ulicy Browarnej 31 będzie się odbywał od strony ulicy Donimirskich." Gdzie tam jest 31 ?? Może jednak 34a ?? Jak już publikujecie coś z UM to chociaż weryfikujcie tekst.. albo okraście komentarzem

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3471670150757