Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Lekkoatleci błysnęli formą

26.09.2007, 09:17:37 Rozmiar tekstu: A A A
Lekkoatleci błysnęli formą


Z ośmioma medalami: dwoma złotymi, dwoma srebrnymi i czteroma brązowymi wrócili z Lubawy młodzi lekkoatleci MKS Truso, który w niedzielę brali udział w mistrzostwach województwa warmińsko - mazurskiego młodzików w lekkiej atletyce.


23 września na nowoczesnej bieżni, oddanego w tym roku, stadionu Łazienkowskiego w Lubawie, przy ładnej pogodzie elblążanie zaprezentowali bardzo dobrą formę. Mistrzami województwa młodzików zostali: w pchnięciu kulą - Bartłomiej Kubiczek z wynikiem 11.31 m i w skoku wzwyż Mateusz Korneluk, który uzyskał wynik 165 cm.

Na drugim miejscu mistrzostwa ukończyły z kolei: Łucja Michalska, która w skoku w dal uzyskała 4.68 m oraz w biegu na 600 m Ewelina Czerwień z czasem 1:48.99 sek.

Na najniższym stopniu podium stanęła dwójka krótkodystansowców elbląskiego Truso: w biegu na 100 m Marta Kosmala (14.10 sek.) i po raz kolejny Bartosz Kubiczek (13.02 sek.). Brązowe medale zdobyli także: w pchnięciu kulą Adam Tkaczyk (9.57 m) i w skoku w dal Rafał Hnatów (3.91 m).

Równolegle z mistrzostwami województwa rozegrano kilka konkurencji dla wyższych kategorii wiekowych. Znów bardzo dobrą formę zaprezentowała sprinterka Wioleta Gronkiewicz, która z dużą przewagą wygrała bieg na 200 m osiągając wynik 24.77 sek. Dobrze w biegu na 1000 m wypadli średniodystansowcy. Fabian Słodownik zajął 3 miejsce z czasem 2:43.44 sek., a Anna Sawostianik była czwarta osiągając wynik 3:18.15 sek.

Fot. Archiwum/MKS Truso

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.