Wtorek, 30.04.2024, Imieniny: Marian, Katarzyna, Jakub

Dream i Cannabis poza zasięgiem

13.02.2007, 13:35:16 Rozmiar tekstu: A A A

Zakończyły się również rozgrywki w II lidze Elbląskiej Lidze Halowej. Najwięcej emocji w II lidze wzbudzał mecz na szczycie pomiędzy liderem Dreamem i wiceliderem Canabisem.

W pierwszym meczu pomiędzy obiema ekipami padł remis. Przed ostatnim spotkaniem obie drużyny miały na swoim koncie po tyle samo punktów i właśnie ostatni mecz miał decydować o pierwszym miejscu.

Spotkanie lepiej rozpoczął Dream, który po bramce Tomasza Nowickiego wyszedł na prowadzenie. Cztery minuty później do remisu doprowadził Daniel Dąbrowski. Jednak jeszcze przed przerwą ponownie na prowadzeniu był Dream i znów po bramce Tomasza Nowickiego.

Po zmianie stron sytuacja znów się powtórzyła i po raz drugi Canabis doprowadził do remisu. Na pięć minut przed końcem po golu Patryka Nowickiego Dream po raz trzeci w tym spotkaniu wyszedł na prowadzenie. I kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wygraną Dreamu w ostatni minucie remis Canabisowi uratował Tomasz Jodziałło. Mecz zakończył się wynikiem 3:3 ale z uwagi na lepszy bilans bramek mistrzem II ligi został Dream. Na drugim miejscu z taką samą liczbą punktów uplasował się Canabis, a trzecim zespołem, który wywalczył awans do I ligi jest Przekrój, który w ostatnim meczu pokonał Robto 10:1.

Królem strzelców został Tomasz Nowicki, który w całych rozgrywkach zdobył aż 51 bramek. Najlepszym bramkarzem uznano Krzysztofa Witkę z Canabisu, a najlepszym zawodnikiem został Łukasz Molga z G-9. Nagrodę Fair Play w tym roku otrzymał zespół Dream.

Komplet wyników 18. kolejki:

Elbiznes/Exclisive Sport - G-9 4:1 (0:1)
0:1 - Kostrzewski (10.), 1:1 - Żak (16.), 2:1 - Pokrątka (25.), 3:1 - Pokrątka (26.), 4:1 - Gajewski (27.).

Pujan II - ZUB Mytych 6:3 (2:2)
0:1 - Fedeczko (2.), 1:1 - Grochowski (6.), 1:2 - Gawryś (9.), 2:2 - Barański (13.), 2:3 - Trusiło (16.), 3:3 - Bałdyga (17.), 4:3 - Grochowski (20-k.), 5:3 - Lewandowski (20.), 6:3 - Grochowski (28.).

Canabis - Dream 3:3 (1:2)
0:1 - T. Nowicki (6.), 1:1 - Dąbrowski (10.), 1:2 - T. Nowicki (14.), 2:2 - Czubiński (21.), 2:3 - P. Nowicki (25.), 3:3 - Jodziałło (30.).

Qraś Meble - Vetro-Tec&Miś 2:2 (1:1)
0:1 - Duczyc (11.), 1:1 - M. Wojtyna (15.), 1:2 - Duczyc (25.), 2:2 - M. Wojtyna (28.).

Przekrój - Robto 10:1 (3:1)
0:1 - Ciepliński (8.), 1:1 - Czarnuch (9.), 2:1 - Czarnuch (10.), 3:1 - Wojtaś (11.), 4:1 - Piór (20.), 5:1 - Olewniczak (23.), 6:1 - Czarnuch (24.), 7:1 - Wojtaś (25.), 8:1 - Wojtaś (26.), 9:1 - Czarnuch (27.), 10:1 - Wojtaś (30.).