Czwartek, 18.04.2024, Imieniny: Klara, Robert, Rudolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Taneczny sprawdzian dla młodych sportowców. OTTS „Jantar” już 16 marca w Elblągu

28.02.2024, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Taneczny sprawdzian dla młodych sportowców. OTTS „Jantar” już 16 marca w Elblągu

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza 16 marca 2024 roku na Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar”. Młodzi tancerze z całego kraju walczyć będą o punkty, które pozwolą im podwyższyć swoje kategorie taneczne.

 

 

Turnieje sportowe dla młodych tancerzy z całej Polski to niesamowita przestrzeń do zdobywania nowych doświadczeń i zmagania się z innymi zawodnikami zrzeszonymi w klubach w całym kraju.

 

Turniej jest także niepowtarzalną szkołą tolerancji i nauki radzenia sobie ze stresem. To także okazja do poznania nowych kroków i technik nabycia ogłady tanecznej. Takie imprezy z pewnością odciągają najmłodszych od telefonów czy komputerów. Pozwalają na zawieranie nowych relacji i uczą życia w społeczeństwie – zapewniają organizatorzy Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego „Jantar”

 

Zawody, które odbędą się już niebawem w Elblągu mają charakter punktowy, dzięki czemu każda para, które wystartuje na parkiecie ma szansę nie tylko na podium i medale, ale także na zdobycie punktów w ogólnej klasyfikacji sportowej i podwyższenie swojej klasy tanecznej.

 

Szyk i klasa w tańcach standardowych, energia i żywiołowość tańców latynoamerykańskich, niesamowite stroje i emocje zawodników - to wszystko nadaje zawodom charakter niezwykłego widowiska – mówią organizatorzy, zapraszając przy tym publiczność na trybuny.

 

Zawody rozpoczną się w sobotę, 16 marca o godz. 10:00. Realizowane będą w podziale na trzy bloki. Ostatni blok, w którym zaprezentują się najbardziej doświadczeni zawodnicy, wystartuje o godz. 17:00.  Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar” odbędzie się w sali widowiskowo-sportowej w CSE „Światowid” w Elblągu przy pl. K. Jagiellończyka 1.

 

Organizatorzy: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Federacja Tańca Sportowego i Stowarzyszenie „Jantar” Elbląg.
Patronat: Warmińsko - Mazurski Związek Sportu Tanecznego

 

 

CSE ,,Światowid"

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87649202346802