Poniedziałek, 25.09.2023, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Akademia Sztuki Baletowej zaprasza do zapisów na sezon artystyczny 2023/2024

01.09.2023, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Akademia Sztuki Baletowej zaprasza do zapisów na sezon artystyczny 2023/2024

Akademia Sztuki Baletowej, będąc najbardziej utytułowaną akademią tańca i baletu w kraju, to magiczne miejsce świata artystów, którą tworzą pasjonaci oraz zawodowcy rozumiejący potrzeby swoich podopiecznych. Jest obecnie jedyną szkołą w Elblągu, która zajmuje się akademickim tańcem klasycznym.

 

Oprócz profesjonalnej edukacji na salach baletowych, panuje twórcza i rodzinna atmosfera. W ASB Państwa dziecko nie tylko nauczy się tańca klasycznego, czy współczesnego poprawiając swoje możliwości psychomotoryczne ale nauczy się systematyczności, obowiązkowości oraz zdobędzie bezcenną praktykę sceniczną.


Dzięki wykwalifikowanej kadrze, nauczy się techniki oraz wyrazu artystycznego od obecnych oraz byłych pierwszych solistów i solistów scen polskich i zagranicznych, a także pozna rówieśników o podobnych zainteresowaniach.


Otwarcie sezonu odbędzie się 4 września 2023 roku.


Przez cały wrzesień przyjmujemy ZAPISY do nowych klas na sezon 2023/2024, a mianowicie:


RYTMIKA BALETOWA przygotowanie do tańca klasycznego dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat,


TANIEC KLASYCZNY na poziomie podstawowym dla dzieci/ młodzieży ,


TANIEC KLASYCZNY MASTER CLASS na poziomie zaawansowanym dla młodzieży,


TANIEC WSPÓŁCZESNY na poziomie podstawowym,


CONTEPORARY DANCE na poziomie zaawansowanym,


LEKCJE TAŃCA KLASYCZNEGO I PARTNEROWANIE DLA TANCERZY DYPLOMOWANYCH PRZYGOTOWUJĄCE DO AUDYCJI W TEATRACH


A dla osób dorosłych BODY BALLET, STRETCHING, PILATES, JOGA.


Wśród naszych uczennic są tegoroczne oraz ubiegłoroczne laureatki Nagród Kulturalnych oraz Stypendiów Artystycznych Prezydenta Miasta Elbląg .


Fundacja Akademia Sztuki Baletowej, trzykrotnie zdobyła najwyższe nagrody GRAND PRIX na międzynarodowych konkursach baletowych. Za swoje szczególne osiągnięcia otrzymała w dziedzinie kultury baletowej tytuł Członka Międzynarodowej Rady Tańca CID UNESCO w Paryżu, a także prestiżową nagrodę KREATORA KULTURY, posiadając również certyfikat Firmy GODNEJ ZAUFANIA.


Uczniowie Akademii Sztuki Baletowej przygotowywani są do międzynarodowych konkursów baletowych organizowanych poza granicami naszego kraju, będąc jednocześnie wielokrotnymi laureatami zajmując czołowe miejsca na prestiżowych konkursach baletowych. Uczestniczą również w spektaklach baletowych obok tancerzy profesjonalnych m.in. „Dziadku do orzechów” i „ Jeziorze Łabędzim”, otrzymując praktykę sceniczną oraz doświadczenie zawodowe. Zajmujemy się również promocją naszych uczennic w kraju i za granicą. W tym celu przygotowujemy naszych absolwentów do egzaminów dyplomowych na artystę baletu oraz przedstawiamy propozycję pracy w teatrach na całym świecie. W ramach szkolenia będą prowadzone zajęcia nieodpłatne z dziedziny tańca ludowego, charakterystycznego i historycznego. Aby wypełnić wiedzę teoretyczną będą prowadzone zajęcia z historii tańca oraz audycje muzyczne.


W ciągu roku najlepsze uczennice wyjeżdżają do zaprzyjaźnionej Akademii Franchettiego w Paryżu, aby doskonalić swoje umiejętności obok profesjonalnych tancerzy francuskich. Organizujemy również szereg warsztatów oraz spotkań baletowych w przerwach letnich oraz zimowych. Zapewniamy naszym uczniom wyjazdy na spektakle baletowe, dzięki którym zapoznajemy uczniów z kulturą wyższą.


Jeśli zaobserwowaliście Państwo u swojego dziecka chęć wyrażania swoich emocji poprzez ruch, zamiłowanie do muzyki oraz poczucie rytmu, zapraszamy do AKADEMII SZTUKI BALETOWEJ w Elblągu.


Zapisy do nowych grup przyjmujemy:


- przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.asb-balet.pl w zakładce KONTAKT/ZGŁOSZENIE,


- drogą e-mail na adres: kontakt@asb-balet.pl oraz


- telefonicznie pod numerami telefonów 694-309-226, 728-158-410.


Na naszej stronie internetowej otrzymacie Państwo więcej szczegółowych informacji na temat poszczególnych zajęć, zaś na Facebooku oraz Instagramie pojawiają się najświeższe aktualności.
 

 

 

Nie czekaj! Zapisz się już dziś do ASB!

ELBLĄG Bulwar Zygmunta Augusta 12 (Stare Miasto).

 

 


..........................Artykuł płatny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.23108291625977