Niedziela, 29.01.2023, Imieniny: Franciszek, Zdzislaw, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Ferie z Tygrysem. Klub zaprasza na bezpłatne treningi bokserskie (zobacz zdjęcia)

24.01.2023, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ferie z Tygrysem. Klub zaprasza na bezpłatne treningi bokserskie (zobacz zdjęcia)
Fot. Paweł Friedrich

KSW Tygrys zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne treningi bokserskie. - To nasza propozycja dla młodych elblążan na ferie. Zamiast siedzieć przed komputerem, przyjdźcie na salę - zachęca Hieronim Kozakiewicz, prezes klubu.

 

Ferie zimowe to dobry czas na aktywność sportową. Młodzi elblążanie mogą w tym czasie skorzystać z propozycji KSW Tygrys. Klub zorganizował dla nich bezpłatne treningi bokserskie. To oferta dla młodzieży i dzieci (od 8,9 roku życia).

 

Nasz trening to połączenie rozwoju fizycznego i umysłowego. Wiele osób, nie znając się na boksie, kojarzy tę dyscyplinę tylko z walką w ringu. Tymczasem na ten sport składa się wiele elementów. Ćwiczenia ogólnorozwojowe, praca nad techniką, taktyką, koordynacją ruchową. Ważne jest również to, co w głowie. Dużo pracy trzeba, żeby prawdziwy pięściarz mógł się zaprezentować dobrze w ringu. Treningi, które przygotowaliśmy na ferie, są dostosowane do kategorii wiekowej oraz umiejętności uczestników. Warto przyjść i spróbować czegoś nowego

 

- mówi Hieronim Kozakiewicz, prezes Klubu Sportów Walki Tygrys. 

 

Zajęcia odbywają się codziennie, do końca tego tygodnia, od godz. 11 do godz. 13 w hali sportowej Atletikon przy ul. Agrykola 8. Do udziału w treningach zachęcają również młodzi zawodnicy Tygrysa.

 

Ten sport daje pewność siebie. Treningi i atmosfera w klubie są bardzo fajne. Tutaj można założyć rękawice i poczuć się jak bohaterowie filmów. Sam do Tygrysa trafiłem przypadkiem. Wcześniej chodziłem na piłkę nożną, chciałem poprawić pracę nóg i tata polecił mi boks. Tak mi się tutaj spodobało, że zmieniłem dyscyplinę. Trenuję boks od czerwca i już startuję w zawodach. Myślę, że jak na tak krótki czas przygotowań, idzie mi całkiem nieźle

 

- mówi Igor. 

 

- Trenuję od roku. Zawsze interesowały mnie sporty walki, więc boks w Elblągu wydawał się najlepszym wyborem. Jestem zadowolony. Treningi to ciężka praca, ale tak jak w każdym sporcie. Polecam tę dyscyplinę, warto dać jej szansę. Boks to okazja, aby zadbać o siebie, ale też np. rozładować emocje - dodaje Mikołaj. 

 

Więcej informacji na temat KSW "Tygrys" znajdziemy na jego fanpage'u na Facebooku

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / KSW TYGRYS ( zdjęć 12 )
Dodano: 2023-01-24 | Fot Paweł Friedrich
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99913001060486