Środa, 29.03.2023, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Nauczymy dzieci jeździć na łyżwach

25.10.2022, 10:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nauczymy dzieci jeździć na łyżwach

Rusza nauka jazdy na łyżwach dla dzieci z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Elblągu. Jeżeli chcesz, aby Twoja pociecha rozpoczęła przygodę z tym sportem lub poprawiła swoje umiejętności, zapraszamy na Lodowisko Helena. Zajęcia z instruktorem odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 18 na naszej tafli.


Kolejny sezon na lodowisku Helena wystartował, a to znaczy, że wśród propozycji lodowych aktywności pojawia się nauka jazdy na łyżwach. W ćwiczeniach praktycznych mogą uczestniczyć dzieci do 12 roku życia. Cotygodniowe zajęcia poprowadzi Natalia Śnigier, trenerka łyżwiarstwa, która na co dzień szkoli łyżwiarzy figurowych w klubie UKS Szóstka Elbląg.


W trakcie zajęć tafla lodowiska podzielona będzie na dwie części, by sprawnie i bezpiecznie prowadzić lekcje. Na jednej z nich będą odbywały się zajęcia, a druga części tafli będzie ogólnodostępna dla wszystkich miłośników łyżew.


Jednorazowy koszt uczestnictwa w zajęciach nauki jazdy na łyżwach to 13 zł. Wejściówki z elbląską Kartą Dużej Rodziny są dostępne za 11 zł od każdej osoby. Każde zajęcia będą trwać 50 minut.


By uczestniczyć w zajęciach nie trzeba mieć własnych łyżew. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, prowadzona przez Klub Sportowy Orzeł, a za wypożyczenia pary łyżew zapłacimy 10 złotych. Dzieci podczas zajęć będą mogły także bezpłatnie skorzystać z pingwinka, który pomoże w jeździe.


Ponadto ślizgawki ogólnodostępne dla wszystkich zainteresowanych odbywają się we wtorki, czwartki i piątki o godz. 18 i 19 oraz w weekendy o godzinach 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50. Każda sesja trwa 50 minut. Więcej informacji oraz cennik na stronie MOSiR.


MOSiR

 


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ kuk
  Wtorek, 25.10

  Kto pana panie Marku nominował do prestiżowego ogólnopolskiego konkursu 𝑳𝒊𝒅𝒆𝒓 𝑺𝒑𝒐𝒓𝒕 𝑩𝒊𝒛𝒏𝒆𝒔 𝑷𝒐𝒍𝒔𝒌𝒂 2022 i jaką kasę należało uiścić? No i w jakiej dziedzinie jest pan panie Marku ekspertem skoro ma pan wystąpić jako ekspert i prelegent podczas jednej z debat, które odbędą się w ramach Kongresu?

 2. 2
  +2
  ~ pop
  Wtorek, 25.10

  czy polskie dzieci mogą uczestniczyć ? czy to tylko dla ukrińców

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1839368343353