Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Kalbar opanowany przez Hulaj-nóżkę

31.07.2022, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kalbar opanowany przez Hulaj-nóżkę

W sobotę na Torze Wrotkarskim Kalbar odbyły się wyjątkowe zawody. Najmłodsi sportowcy wzięli udział w zabawie o sympatycznej nazwie „Hulaj-nóżka”. Dzieci w wieku do 12 lat wystartowały bowiem w wyścigach na rowerkach biegowych oraz na hulajnogach. Zobacz zdjęcia.

 

Impreza zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu w ramach Wakacji z MOSiR-em przyciągnęła 100 młodych zawodników i zawodniczek, którzy startowali podzieleni na kategorie wiekowe. Na rowerkach biegowych wystartowały dzieci w wieku 0-2 lata. Pokonały razem z rodzicami dystans 150 metrów. Od 3 roku życia mali sportowcy ścigali się już tylko na hulajnogach. Kategoria wiekowa 3-4 lata oraz 5-6 lat miała do pokonania 200 m, natomiast starsi (7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat) zmagali się na dystansie 333 m, czyli pełne okrążenie na Torze Wrotkarskim Kalbar.

 

Najliczniejszą grupą byli przedstawiciele 9 i 10-latków. Zostali oni podzielenie na dwie grupy – dziewczynki i chłopcy. Po 5 najszybszych osób startowało w finałowym starciu, w którym do pokonania również było jedno okrążenie.

 

Dla każdego uczestnika przygotowane były pamiątkowe medale i słodycze, a dla najszybszych w danej kategorii - także puchary. Jednak nie miejsce w wyścigach było najważniejsze, a dobra zabawa i aktywny sposób spędzenia wakacyjnego czasu. Tym bardziej, że słoneczna pogoda dopisała.

Zapraszamy do korzystania z pozostałych atrakcji w ramach programu Wakacje z MOSiR-em.

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2268049716949