Niedziela, 24.10.2021, Imieniny: Marty, Marcina, Rafala
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Dmuchany plac zabaw w CRW Dolinka

24.09.2021, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dmuchany plac zabaw w CRW Dolinka

Od piątku do niedzieli w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka dostępna będzie wyjątkowa atrakcja, która szczególnie ucieszy wszystkie dzieci. Na dwóch basenach, sportowym i do nauki pływania, czekać będą dmuchane tory przeszkód. Zobacz film pokazujący zabawę na takim torze.

Trzy dniowe aktywności związane z torem przeszkód na wodzie rozpoczną się w piątek. Wtedy to, o godz. 18, wystartuje specjalna impreza dla rodzin z dziećmi, której częścią będzie możliwość przetestowania dmuchanego placu zabaw. Oprócz tego zostaną przygotowane ciekawe zabawy w wodzie. Ci, którzy zdecydują się wziąć w nich udział – otrzymają słodką nagrodę. Jest to więc znakomita okazja, aby w naszym mieście skorzystać z tej popularnej w całej Polce atrakcji.

Duży dmuchany tor będzie unosił się na tafli basenu sportowego, na którym zajmie 3 tory pływackie. Pozostałe będą dostępne dla klientów. Natomiast w basenie do nauki pływania znajdzie się jego mniejsza wersja. 

Piątkowa impreza w CRW Dolinka potrwa 3 godziny. Od tego momentu dmuchany tor przeszkód będzie czekał na wszystkich chętnych, którzy będą chcieli go pokonać. Z toru przeszkód będzie można skorzystać także przez całą sobotę, od 6 do 22, oraz w niedzielę, od 6 do 20. Co ważne, bilet wstępu zarówno na piątkową imprezę inauguracyjną, jak i przez cały weekend, będzie w cenie zwykłego wejścia na basen. Warto więc skorzystać z naszej propozycji, która na pewno uatrakcyjni zabawy w wodzie.
 


Tekst i fot. MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ jezry
  Piątek, 24.09

  Przydałby sie dmuchany plac zabaw dla dorosłych.

 2. 2
  0
  ~ Ferdygumki 2000
  Piątek, 24.09

  Najlepsze zabawki dmuchane robił Ferdek Kiepski. Dmuchał,że aż miło ;). A u nas ? UM wydmuchany z kasy przez zawodowych dmuchaczy tego od Harleya ;)

 3. 3
  0
  ~ kkk
  Sobota, 25.09

  A nadmuchają go ci z "awansu wewnętrznego"?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.