Niedziela, 31.05.2020, Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Mistrzostwa Polski SL w piłce nożnej halowej

28.04.2006, 00:43:30 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzostwa Polski SL w piłce nożnej halowej

Po raz pierwszy w naszym mieście w dniach 1-2 maja odbędą się Mistrzostwa Polski Służby Liturgicznej w piłce nożnej halowej.

W dwudniowej piłkarskiej imprezie udział wezmą ministranci (do rocznika 1991 włącznie) i lektorzy (do rocznika 1987 włącznie), którzy zagrają w pięcioosobowych zespołach, w tym bramkarz. Mecze rozgrywane będą w trzech elbląskich halach sportowych - Miejskiego Ośrodka Sportu przy ul. Kościuszki, Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Korczaka i IV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Sienkiewicza. Zawody rozgrywane będą już od godziny 9.00.

Organizatorem mistrzostw jest Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Rafael”, znajdujący się przy parafii Św. Rafała Kalinowskiego na os. Nad Jarem. Współorganizatorami są "KnC - Króluj nam Chryste" ogólnopolski miesięcznik dla ministrantów, Urząd Miasta w Elblągu i Wydział Duszpasterski Kurii Diecezji Elbląskiej. Patronat honorowy nad turniejem objęli biskup elbląski Jan Styrna, biskup Grzegorz Balcerek - delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Ministrantów oraz biskup Marian Florczyk - delegat KEP ds. Duszpasterstwa Sportowców.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ M_@
  Piątek, 28.04

  Ja jstem ministrantem z parafi NSJ w Śremie Bardzo sie cieszę że został zorganizowany ten oto turniej!!=) Przyjedziemy tam zekipą 2 drużynową wraz z rezerwowymi rocznik do 91 i rocznik starszych 3 gimnazjalnych iponadgimnazjalnych:) Powodzenia wszystkim:P

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.