Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

I Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego “Debel Mieszany”

25.04.2006, 08:20:25 Rozmiar tekstu: A A A

W środę 26 kwietnia organizowany jest I Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego “Debel Mieszany”. W zawodach udział wezmą uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy Filia nr 3, słuchacze Szkoły Policealnej im. J. Romanowskiej oraz uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Elblągu.

W Środowiskowym Domu Samopomocy Filia nr 3 od ponad roku działa Sekcja Edukacyjno-Rekreacyjno-Sportowa, której uczestnikami są uczestnicy ŚDP. Sekcja prowadzona jest przez Karolinę Hołody - rehabilitankę, Łukasza Krojańskiego - terapeutę oraz samych uczestników Domu. W ramach sekcji prowadzone są różne formy zajęć rekreacyjno-sportowych i edukacyjnych w celu racjonalnego spędzania wolnego czasu.

- Dla podniesienia sprawności fizycznej i psychicznej proponowanych jest wiele zajęć aktywizujących poprzez udział w zajęciach na kręgielni, basenie, hipoterapii, organizowane są turnieje, konkursy, wspólne ogniska, wycieczki rowerowe, piesze, autokarowe itp. - opowiada Ludwika Załuska, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Elblągu. - Ponadto w ramach edukacji prowadzone są prelekcje, pogadanki i spotkania ze sportowcami, trenerami i osobami zajmującymi się turystyką i sportem – dodaje. 

Turniej Tenisa Stołowego "Debel Mieszany" odbędzie się po raz pierwszy. Wspólna gra uczestników ŚDP z rówieśnikami ze Szkoły Policealnej i elbląskiego “ekonomika” będzie znakomitą okazją do integracji oraz wspólnej zabawy. Zawody odbędą się w środę, 26 kwietnia od godziny 10.00 do 13.00 w Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. Bema 50 w Elblągu.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.