Piątek, 27.11.2020, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Dziewięć medali przywieźli z Olsztyna młodzi wychowankowie MKS Truso

28.09.2020, 09:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dziewięć medali przywieźli z Olsztyna młodzi wychowankowie MKS Truso

Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce w kategoriach U14 i U16 zaowocowały dobrymi wynikami i medalami zawodników MKS Truso.

 

Dziewięć medali przywieźli z Olsztyna młodzi wychowankowie MKS Truso. Złote krążki wywalczyli: Lexssandra Bogusławska (skok wzwyż), Jakub Kolpert (skok wzwyż), Michał Rodziewicz (600 m), Grzegorz Stromski (skok w dal). Srebrne medale zdobyli: Małgorzata Leśniewska (600 m) i Kacper Tubiak (skok wzwyż). Natomiast brązowymi medalami mogą sie pochwalić: Milena Trochimczuk (100 m i 600 m) oraz Kacper Tubiak (1000 m).

 

Najwartościowsze wyniki stały sie udziałem biegaczy na 600 m. Michał Rodziewicz przebiegł ten dystans w czasie - 1:29.43 sek., a Gosia Leśniewska z wynikiem - 1:42.35 sek. Podkreślić należy znaczne postępy wynikowe niektórych elblążan. Grzegorz Stromski wywindował swój wynik w skoku w dal na odległość 5.65 m, Zdobywczyni dwóch medali - Milena Trochimczuk poprawiła "życiówki" na 100 m (13.88 sek.) i 600 m (1:53.21 sek.). Swoje najlepsze dotychczasowe wyniki poprawili: Iza Cielesz na 100 m (14.78 sek.) oraz 300 m (48.39 sek.), a także Mateusz Kawka na 100 m (14.40 sek.) oraz na 300 m (46.99 sek.).

Na swoim, już wysokim poziomie, w konkursie skoku wzwyż zaprezentowała się Lexssandra Bogusławska pokonując poprzeczkę zawieszoną na wysokości 150 cm. Nasza, w tych zawodach, najmłodsza uczestniczka (10 lat) - Michalina Trochimczuk, świetnie sobie dała radę w biegach sprinterskich osiągając bardzo dobre wyniki na 100 m (15.80 sek.) i na 300 m (55.88 sek.).

 

GRATULACJE  DLA  MEDALISTÓW i CAŁEJ  EKIPY!

                                                                                                                                                                    

 

Jacek Licznerski

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ można
  Poniedziałek, 28.09

  I to jest Piękne ! Zawodnicy i trenerzy robią swoje i nie narzekają na "Olsztyn". Gratulacje dla wszystkich! Jacku - nie pozwól tym młodym zdolnym zniknąć ze stadionów tak jak to ma miejsce z wieloma rodzynkami Elbląga w innych dziedzinach życia. Są łyżwy, kajaki, wraca lekkoatletyka. Cisza o sportach walki. Lepiej dotować tych młodych niż "pracowitych" kopaczy. Gratulacje !

 2. 2
  +1
  ~ GRATULACJE
  Poniedziałek, 28.09

  Pytamy dlaczego w Elblągu nie ma takiej bieżni. Co.my gorsi.

 3. 3
  +1
  ~ JaJnosik
  Poniedziałek, 28.09

  zawodnicy zdobywają medale a prezydent Nowak tnie godziny trenerom......

 4. 4
  0
  ~ mim
  Poniedziałek, 28.09

  @~ JaJnosik ~ trenerom nie tnie, celebrytom a i owszem ...

 5. 5
  0
  ~ ;(
  Poniedziałek, 28.09

  Niestety, trenerom również tnie i zapewniam cię, że nie są to celebryci. Tym sposobem moje dziecko trenuje 2 trenerów. Jaki będzie tego efekt nie trudno się domyśleć.

 6. 6
  +2
  ~ Rodzic
  Poniedziałek, 28.09

  Dzieciom z najmłodszej grupy w tym roku nie pozwolono ćwiczyć. Jednak są wyjątki tzw rodzynki i nijaki Karol z najmlodszej grupy trenuje ze starsza grupą. I co Pan na to powie panie licznerski?. Proszę mi tylko nie mówić że jest w wieku tych że starszej grupy bo on nie ma nawet 10 lat.

 7. 7
  0
  ~ respect
  Wtorek, 29.09

  Po wpisach widać, że w elbląskim sporcie, mimo sukcesów sportowców, dzieje się tak samo jak w RM, UM, mieście. Bałagan wyziera z każdej prawie dziedziny zależnej od prezydenta. Jacku - czy prawdą jest informacja ~Rodzica ~? Jeżeli tak , to wstydźcie się. Dyskryminacja od najmłodszych lat , zawiść, i nie ma się co dziwić, że nawet pewna Irena "zgubiła" pałeczkę by uniemożliwić zwycięstwo sztafecie. Sport jest brutalny , ale nie w tym wieku sportowców. Jacku, jak jest?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0155210494995