Niedziela, 12.07.2020, Imieniny: Jan, Wera, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Ostatnie dni zapisów na Bieg Niepodległości

02.11.2019, 16:06:47 Rozmiar tekstu: A A A
Ostatnie dni zapisów na Bieg Niepodległości
Fot. Ryszard Biel/archiwum redakcji

Na liście startowej szóstej edycji Elbląskiego Biegu Niepodległości z każdym dniem przybywa sporo nowych nazwisk. Zapisanych jest już ponad 850 osób, w tym 400 dzieci, które pobiegną w Małym Biegu Niepodległości. Zapisy trwają do niedzieli, 3 listopada.

Tak jak dzieje się w wielu innych miastach w Polsce, dajmy przykład współczesnego patriotyzmu i dołączmy do elbląskiej rodziny biegaczy. Można to zrobić obchodząc Narodowe Święto Niepodległości na sportowo i uczestnicząc w jednej z największych imprez biegowych w naszym mieście. Każdy uczestnik VI Elbląskiego Biegu Niepodległości znajdzie odpowiedni dla siebie dystans.

Bieg główny odbędzie się na dystansie 10 km, podzielonym na 3 pętle. Równolegle wystartuje rywalizacja sztafet, składająca się z trójki biegaczy. Będą oni mieli do pokonania po jednej pętli liczącej 3333 metry. Natomiast w Małym Biegu Niepodległości najmłodsi biegacze podzieleni zostaną według wieku i wystartują w siedmiu dystansach od 50 do 600 m

– informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez w elbląskim MOSiRze.

Trasa biegu przebiega przez centrum miasta. Start i meta będą znajdowały się przy ul. Teatralnej, a biegacze pokonają trzy pętle ulicami: Teatralna, Robotnicza, Pocztowa, Rycerska, Tysiąclecia, Hetmańska, Armii Krajowej (tzw. agrafka), 12 Lutego i ponownie Teatralna. Dla młodych biegaczy trasy przygotowane będą wzdłuż ulicy Teatralnej.

Przypominamy, że na VI Elbląski Bieg Niepodległości zapisywać się można jedynie do najbliższej niedzieli, 3 listopada. Aby tego dokonać należy skorzystać z serwisu elektronicznezapisy.pl. Dotyczy to wszystkich uczestników, zarówno biegu głównego, sztafet, jak i biegów dziecięcych

– dodaje Krzysztof Fedak.

Wchodząc na wskazaną stronę klikamy: zapisz się, następnie w formularz zgłoszeniowy pojawi nam się szczegółowa instrukcja dotycząca zapisów. Należy jednak pamiętać, że formularz zgłoszeniowy dostępny jest dopiero po założeniu konta lub jeśli zawodnik posiada już konto, to po zalogowaniu się do panelu zawodnika. Na stronie tej dostępny jest również regulamin biegu, w którym zawarte są wszelkie informacje na temat m.in. trasy, kategorii wiekowych, nagród i opłat. Nowością jest zwolnienie z opłaty startowej osób w wieku powyżej 70 lat. Prosimy jednak pamiętać, że w przypadku osób 70+ brak opłat nie zwalnia uczestnika z konieczności dokonania rejestracji na bieg.

Organizatorami VI Elbląskiego Biegu Niepodległości są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga.

Głównym sponsorem biegu są: Centrum Handlowe Ogrody i Biuro Nieruchomości American Home, a sponsorami strategicznymi: FLSmidth Maag Gear oraz Salon Łazienkowy Awangarda.

Sponsorami i partnerami biegu są: Lotto, Wawro Photography, Expert Ubezpieczenia, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Reproskan, North Fish, Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku, Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu, Wolność Fabryka Słodkości, Hotel Kahlberg.

MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.