Środa, 12.08.2020, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

VI Puchar Elbląga w Biegu na Orientację

18.09.2019, 12:03:30 Rozmiar tekstu: A A A
VI Puchar Elbląga w Biegu na Orientację
Fot. EKO Gryf

W dniach 14-15 września 2019 r. odbył się VI  Puchar Elbląga  w Biegu na Orientacje na, który zorganizował i przeprowadził  Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód. Udział wzięło około 200 uczestników z całej Polski Północnej.

Były to jednocześnie zawody rankingowe w ramach Pucharu Pomorza oraz Warmii i Mazur. Stratowało kilkanaście klubów. Najliczniej reprezentowane były kluby: UMKS Kwidzyń, Azymut Gdynia, UKS Siódemka Rumia, Orkan Ostróda, Harpagan Gdańsk.  Wszystkie wyniki i inne  informacje na stronie Klubu www.ekogryf.pl.      
           
W pierwszym dniu czyli 14 września/sobota/ w godz. rannych odbył się bieg średniodystansowy w rejonie Leśniczówki Dąbrowa a w godz. popołudniowych bieg sprinterski w Parku Modrzewie, za który zwycięzcy otrzymali się przepiękną, okolicznościową statuetkę. Natomiast w dniu 15 września /niedziela/ odbył się bieg klasyczny w rejonie Jeleniej Doliny, gdzie na parkingu „SMOKI” odbyła się ceremonia  wręczenia medali, pucharów i upominków rzeczowych, które wręczał  przedstawiciel Lasów Państwowych z Nadleśnictwa Elbląg zastępca nadleśniczego pan Roman Borcowski. Zawodnicy byli zachwyceni nasza piękną o każdej porze roku Wysoczyzna Elbląską i charakterem terenu po którym przyszło im biegać. Już zapowiedzieli swój przyjazd w przyszłym roku.
           
Organizatorzy dziękują za wsparcie władzom naszego miasta, Nadleśnictwu Elbląg, Elbląskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji i firmie Cleaner. Podczas biegu sprinterskiego w parku „Modrzewie” doszło do zaginięcia dwóch punktów kontrolnych i dlatego zwracamy się z gorącym apelem o informacje na ten temat gdyż są to dwie stacje czytnikowe absolutnie do niczego nieprzydatne gdyż służą one do elektronicznego pomiaru czasu SPORT-IDENT (program komputerowy).  

Zapraszamy w październiku na pierwszą rundę XI Grand Prix Elbląga w biegu na orientację. Szczegóły na stronie MOSiR-u Elbląg.

Bogusław Czechowski
EKO Gryf
 


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.