Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Piłkarska liga MOSiR czeka na chętnych

25.08.2019, 19:09:43 Rozmiar tekstu: A A A
Piłkarska liga MOSiR czeka na chętnych

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w rozgrywkach Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 8 września.

 

Coraz większymi krokami zbliża się dziewiąta już edycja Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD, której organizatorem jest elbląski MOSiR. Zawody, które cieszą się niesłabnącą popularnością, tradycyjnie rozgrywane będą na dwóch elbląskich Orlikach. Zespoły przez kolejny rok ponownie będą walczyły o miano najlepszej amatorskiej drużyny piłkarskiej. Rekrutacja drużyn potrwa do 8 września.

 

- Tuż po zakończeniu poprzedniego sezonu wiele osób pytało, czy rozgrywki nadal będą kontynuowane, co pokazuje jakim zainteresowaniem cieszy się piłka nożna - informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom elblążan taką formę aktywności nadal będziemy im proponowali. W zbliżającym się sezonie na boiskach zobaczymy zapewne nie tylko dobrze znane nam drużyny, ale także całkiem nowe ekipy. Regulamin rozgrywek niewiele się zmieni, a w naszej lidze nadal obowiązywała będzie zasada, że do drużyny zgłoszonych może być maksymalnie trzech zawodników z A lub B klasy.

 

Początek rozgrywek planowany jest na 16 września. Zespoły będą rywalizowały systemem „każdy z każdym” w dwóch rundach: jesiennej i wiosennej. W związku z możliwościami technicznymi ilość zespołów przyjętych do rozgrywek jest ograniczona. O przyjęciu drużyny decydowała będzie kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa wynosi 400 zł od zespołu na sezon.

 

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji PELA udział wzięło dwanaście zespołów. Zwycięzcą po raz drugi z rzędu została drużyna PUB Sąsiedzi. Na drugim miejscu znalazła się jedna z najbardziej utytułowanych ekip - drużyna Metrotestu, a trzecie miejsce przypadło zespołowi PBG Jankowiak.

 

Więcej informacji o warunkach uczestnictwa w rozgrywkach oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej MOSiR, w zakładce Piłkarska Elbląska Liga Amatorów HYDROBUD. Informacje można także uzyskać dzwoniąc do Działu Organizacji Imprez pod numer tel. (55) 625-63-06.

 

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Sisjbsb
  Niedziela, 25.08

  Pela jest już dziadowska, nie dodaliście ze na 12 drużyn ukonczylo ligę tylko 9. Jak graliśmy było 16ekip pare lat temu i sami amatorzy bez grajków z a i b klasy...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1720240116119