Niedziela, 8.12.2019, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Siatkarze zagrają o Puchar Dyrektora MOSiR

14.08.2019, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Siatkarze zagrają o Puchar Dyrektora MOSiR
W najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, na boisku przy Tawernie Tortuga w ramach Wakacji z MOSiR-em rozegrany zostanie drugi turniej siatkówki plażowej. Tym razem siatkarze powalczą o Puchar Dyrektora MOSiR.
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Tawerna Tortuga po raz kolejny są organizatorami turnieju siatkówki plażowej, którego głównym trofeum będzie Puchar Dyrektora MOSiR w Elblągu. Zawody rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, na boisku Tawerny Tortuga.
 
- Turnieje siatkówki plażowej cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem – mówi Andrzej Bugajny, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Ta popularna dyscyplina sportu przyciąga coraz więcej zwolenników zdrowego i aktywnego trybu życia. Podobnie jest również w Elblągu, choć na nasze turnieje przyjeżdżają zawodnicy także z innych miast, m.in. z Gdańska.
 
W zawodach mogą uczestniczyć dwuosobowe zespoły składające się z zawodników którzy ukończyli minimum 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.
 
- Turniej rozegrany zostanie systemem brazylijskim, a to oznacza, że dwie porażki eliminują zespół z dalszych rozgrywek – informuje Michał Libuda z Działu Organizacji Imprez w elbląskim MOSiRze. – Na turniej zgłosiło się już 12 drużyn, w związku z tym zapisy zostały zakończone.
 
Początek siatkarskich zmagań zaplanowano na godz. 9.00, natomiast odprawa techniczna z kapitanami odbędzie się na kwadrans przed zawodami.
 
Zapraszamy do kibicowania w najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, przy Tawernie Tortuga.
 
Tekst i fot. MOSiR
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ jabba
  Czwartek, 15.08

  A władzom miasta i mosir nie wstyd że siatkarze muszą grać na takim boisku i tak umiejscowionym???

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.