Poniedziałek, 16.09.2019, Imieniny: Edyta, Kamil, Korneliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Ostatnia szansa by zapisać się na Bieg Piekarczyka

25.05.2019, 18:26:30 Rozmiar tekstu: A A A
Ostatnia szansa by zapisać się na Bieg Piekarczyka
REKLAMA

Do IX Elbląskiego Biegu Piekarczyka zostało zaledwie kilka dni. Lista startowa z każdym dniem coraz bardzie się zapełnia. Organizatorzy pomyśleli jednak o zapominalskich, którzy jeszcze nie zdążyli się zapisać. Specjalnie dla zabieganych zapisy zostały przedłużone do końca weekendu.

Na linii startu największej imprezy biegowej w naszym mieście może stanąć nawet 999 zawodników.

– Bieg Piekarczyka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Codziennie na liście widzimy sporo nowych nazwisk – mówi Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. – Są natomiast osoby, które jeszcze nie zdążyły zapisać się na to wydarzenie. Dla nich specjalnie przedłużamy możliwość rejestracji do 26 maja do północy.

– Prosimy pamiętać o tym, że tylko pełna rejestracja na Bieg Piekarczyka spowoduje wpisanie na listę startową – informuje Krzysztof Fedak, koordynator Działu Organizacji Imprez w elbląskim MOSiRze. – Aby się zapisać należy wejść na stronę biegpiekarczyka.pl, a następnie w zakładkę zgłoszenia. Znajduje się tam formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu należy dokonać opłaty za bieg, która wynosi 30 zł. Tylko opłacone zgłoszenia zagwarantują możliwość startu w biegu.

Osoby, które już zdążyły się zapisać Na XI Bieg Piekarczyka, ale jeszcze nie opłaciły startu, mają na to czas również do niedzieli, 26 maja, do północy.

Przed biegiem głównym, który wystartuje 2 czerwca o godzinie 11, odbędą się biegi dziecięce w ramach VI edycji ENDURO KID. Organizatorzy przewidzieli 300 miejsc na Mini Bieg Piekarczyka. W związku z tym, że zapisanych zostało dokładnie tyle dzieci – lista biegu dziecięcego jest już zamknięta, zapisy zostały zakończone. Zawodnicy powyżej 16 roku życia wciąż mogą się zapisywać na bieg główny.

Organizatorami XI Elbląskiego Ulicznego Biegu Piekarczyka są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa nr 16. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga. Głównym sponsorem Biegu Piekarczyka jest GE Power, a sponsorami strategicznymi są: FLSmidth Maag Gear oraz Salon Łazienkowy Awangarda.

 

MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.