Wtorek, 16.07.2019, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

7 medali dla Orła Elbląg podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w short-tracku

12.02.2019, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
7 medali dla Orła Elbląg podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w short-tracku
Fot. Orzeł Elbląg

W ubiegły weekend odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Krynicy-Zdroju. Reprezentowało nas 5 zawodników Orła Elbląg, którzy zdobyli 7 medali.

Zuzanna Rumak w kategorii juniorek młodszych zdobyła brązowy medal na dystansie 500m. Kamila Stankiewicz podczas rywalizacji juniorek uplasowała się na 3 miejscu na dystansie 777m, co pozwoliło jej zakończyć zawody z brązowym medalem za wielobój. Jędrzej Borowiecki w zmaganiach juniorów młodszych zdobył brązowy krążek na 500m, dzięki czemu w wieloboju uplasował się na 3 miejscu. Nasza sztafeta juniorów młodszych w składzie: Arkadiusz Rybak, Krzysztof Reindl i Jędrzej Borowiecki, po zwycięskiej walce z białostocką sztafetą, zdobyła srebrny medal. W konkurencji sztafet mieszanych ekipa Warmii i Mazur z 3 zawodnikami z Elbląga (Zuzanna Rumak, Arkadiusz Rybak oraz Jędrzej Borowiecki) i zawodniczką z Olsztyna (Wiktoria Dobreńko), dość pewnie zdobyła 2 miejsce, wyprzedzając trzecią w tych zmaganiach sztafetę z Białegostoku o 5 sekund.

W klasyfikacji klubowej Orzeł Elbląg uplasował się na 3 lokacie przegrywając jedynie z Juvenią Białystok i AZS Opole. Dorobek punktowy klubów: Orzeł Elbląg i WMKS Olsztyn zapewnił Warmii i Mazurom 2 miejsce w klasyfikacji województw.
 

Wszyscy zawodnicy z Elbląga wrócili do domu z medalami, co oznacza, że zawody trzeba uznać za bardzo udane. Nadszedł teraz okres na krótką regeneracje sił, ponieważ już za 2 tygodnie czeka nas wyjazd na Łotwę na zawody z cyklu Danubia Cup.

 

Informacja nadesłana

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.