Wtorek, 28.03.2023, Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

II Turniej o Puchar EMLO - 3 dni gry, 3 obiekty, 16 drużyn! Podejmij wyzwanie!

18.08.2018, 12:10:43 Rozmiar tekstu: A A A
II Turniej o Puchar EMLO - 3 dni gry, 3 obiekty, 16 drużyn! Podejmij wyzwanie!

W dniach 21-23 września 2018 roku – piątek-sobota, odbędzie się II Turniej o Puchar EMLO. Rozgrywki będą odbywały się na obiektach typu „Orlik”. Inauguracja rozgrywek już 21 września na obiekcie przy ul. Mickiewicza o godzinie 15:45.

W tym dniu mecze rozegrają dwie grupy. Kolejnego dnia 22 września na obiekcie przy ul. Wybickiego już o 11:30 pozostałe dwie grupy zmierzą się ze sobą. Finały planowane są na 23 września na obiekcie przy ul. Korczaka od godziny 11:30. Zapisy do turnieju prowadzimy od 27 sierpnia do 14 września 2018 roku. Druk do pobrania na fanpagu EMLO. O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Mamy tylko 16 miejsc!

Nasze zaproszenie dedykujemy szczególnie do miejscowej młodzieży. Czeka nas cały dzień gry, piękna sportowa rywalizacja. Jest to idealny czas i miejsce, aby pokazać swoje umiejętności na boisku, a także przyjść kibicować zawodnikom.

Organizatorami są: EMLO – Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika, Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu, Szkoła Podstawowa nr 9 w Elblągu oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu. Honorowym Patronatem turnieju zgodzili się objąć Dyrektorzy tychże szkół. EMLO jest to amatorska organizacja, która przez ostatnie 3 sezony prowadziła rozgrywki dla młodzieży w postaci ligi.

Na jej mecze często przychodziło wielu obserwatorów. Były i rekordy, gdzie ich ilość stworzyła już liczbę trzycyfrową – jest to niemałe osiągnięcie, jak na zwykły mecz ligowy w EMLO. Po pewnych zmianach zorganizowaliśmy I Turniej o Puchar EMLO, który cieszył się sporym zainteresowaniem. Liczba chętnych znacząco przewyższyła nasze oczekiwania, stąd pomysł na coś jeszcze większego i lepszego.

Oficjalnym źródłem informacji jest fanpage EMLO. Kontakt możliwy również przez fanpage bądź nr. Tel.: 509895646

Link do fanpaga

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1512019634247