Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Przygotuj się z MOSiR-em do Biegu Piekarczyka

09.05.2018, 06:00:21 Rozmiar tekstu: A A A
Przygotuj się z MOSiR-em do Biegu Piekarczyka
Zdjęcie stanowi ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)

Jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do biegu nikomu, kto choć raz brał udział w zawodach, tłumaczyć chyba nie trzeba. I właśnie z myślą o osobach, które w tym roku chcą wystartować w Biegu Piekarczyka MOSiR proponuje wspólne treningi przygotowawcze.


X Jubileuszowy Bieg Piekarczyka zbliża się już wielkimi krokami. Nie jest to jednak przeszkodą by zrobić kondycyjny, przygotowawczy i umiejętnościowy krok do przodu, w celu efektywniejszego przygotowania się do tej biegowej imprezy. Znakomitą okazją do tego będą „Środy przed Piekarczykiem” organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Animatorem będzie osoba, która poprowadzi rozgrzewkę, przebiegnie z Wami dystans 5 i 10 km. w zależności od chęci, potrzeb i predyspozycji danego dnia. Wszystko dla Was, nie zwlekajcie, przygotujmy się razem, by wbiec z uśmiechem na ostatnią prostą.


- Zajęcia skierowane są do wszystkich, bez względu na wiek czy zdobyte dotychczas umiejętności biegowe - tłumaczy Paweł Głowacki z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Ważne, by zabrać ze sobą dobre chęci i jeszcze lepszy humor. Do wspólnych treningów można dołączyć w każdej chwili. Nie ważne czy ominęły cię pierwsze czy drugie zajęcia. Na każdych ze spotkań dowiesz się jak odpowiednio przygotować się do startu w tegorocznym Biegu Piekarczyka.


Cotygodniowe spotkania przygotowawcze odbywać się będą w środy o godz. 19.00 na polanie z wiatami w Bażantarni. Pierwszy termin zaplanowano na 25 kwietnia. Kolejne Środy z Piekarczykiem zaplanowano w następujących terminach: 9 maja, 16 maja, 23 maja oraz 30 maja. W razie pytań prosimy o kontakt do Działu Organizacji Imprez MOSiR pod nr tel. (55)625-63-06.

 

MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.