Poniedziałek, 30.03.2020, Imieniny: Amelia, Leonard, Dobromir
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Białek pokazał klasę

18.11.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

W Gdyni odbył się IV Międzynarodowy Turniej Judo w kategorii dzieci (roczniki 1993-94) i funny (roczniki 1995 i młodsi). Klub MKS Truso Elbląg reprezentowało czterech zawodników.

W IV Międzynarodowym Nadbałtyckim Turnieju Judo łącznie wystartowało 554 zawodników z 42 klubów z kraju i zagranicy. Organizatorami turnieju byli: UKS Opty Gdynia oraz Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Najlepiej z elblążan wypadł Łukasz Białkowski (1993-94) w kategorii 40 kg, który zajął pierwsze miejsce. Za naszym zawodnikiem na drugiej pozycji uplasował się Jakub Kowalewicz (UKJ 225 Warszawa), a na trzeciej Przemysław Szerszeniewski (UKS Białołęka).

Drugie miejsce zdobyła Agata Olejniczak (rocznik 1993-1994) w kategorii wagowej 44 kg. Lepsza od wychowanki MKS Truso okazała się jedynie Magdalena Miller (AZS AWF Gdańsk).

W roczniku 1993/94 w kategorii wagowej +60 kg, miejsce trzecie wywalczył Rafał Krupski. Lepsi od Rafała okazali się: Daniel Sowulewski (Olimpijczyk Pruszcz Gdański) i Krzysztof Stokarski (BKS Yawara Warszawa).

W roczniku 1995/96 w kategorii wagowej 46 kg, piąte miejsce przypadło Dominikowi Pawlakowi.

Należy także wspomnieć, iż w turnieju na piątym miejscu (rocznik 1993-94) w kategorii wagowej 45 kg uplasował się Piotr Kokoszka, zawodnik Tomity Elbląg. 

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.