Piątek, 12.08.2022, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Rodzice dla swych dzieci

06.09.2012, 07:00:26 Rozmiar tekstu: A A A
Rodzice dla swych dzieci
fot. nadesłane

Przed nami czternasty rok treningów, rywalizacji sportowej oraz popularyzacji judo. Działamy dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców, którzy w swojej aktywności widzą możliwość inwestowania w rozwój i realizację marzeń dzieci młodzieży, stąd motto naszego klubu: „RODZICE DLA SWYCH DZIECI”.

Poprzez codzienne treningi mali i duzi doskonalą swoją sprawność fizyczną oraz kształtują charaktery, a cykliczne klubowe imprezy sprzyjają bliższemu poznaniu się i zawiązywaniu przyjaźni na długie lata. Ten rok zapowiada się jako rok przełomowy. Sukcesy naszych zawodników w rywalizacji sportowej, społeczna działalność klubu oraz promocja miasta została dostrzeżona i od września stworzono nam możliwość treningów na nowej elbląskiej Sali do sportów walki, która przy naszym udziale powstaje w hali CSB.

W naszym klubie zapewniamy możliwość udziału w zawodach sportowych krajowych i zagranicznych, obozach treningowych zimowych i letnich oraz egzaminach na stopnie uczniowskie i mistrzowskie.

Znajdziecie tu niepowtarzalną atmosferę dzięki której budujemy wspólnie społeczność wyznającą zasadę „fair – play”.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra trenerska umożliwi osiągnięcie najwyższego poziomu wyszkolenia sportowego. Łącząc zaufanie i entuzjazm ćwiczących wraz z ofertą Klubu – gwarantujemy osiągnięcie satysfakcji dotyczącej rozwoju fizycznego, zdrowego sportowego relaksu i psychicznego odprężenia.

Dlaczego judo?

Judo jest dyscypliną sportu pochodzącą z Japonii. Dosłownie judo oznacza „łagodną drogę", „drogę do zwinności". Jest sportem rozwijającym bardzo wszechstronnie ze względu na różnorodne formy treningu. Trening obejmuje ćwiczenia ogólnorozwojowe, gimnastyczne, akrobatyczne, siłowe, zwinnościowe, gibkościowe. Judo rozwija u młodego człowieka wiele cech zarówno fizycznych jak i intelektualnych takich jak: zwinność, siłę, wytrzymałość, szybkość, spostrzegawczość, odwagę, odporność, koncentrację itp. Można, więc śmiało powiedzieć, że jego wpływ na rozwój dzieci i młodzieży jest niezaprzeczalny jak również to, że judo może stanowić doskonały etap przygotowując do uprawiania innych dyscyplin indywidualnych czy zespołowych. Uprawianie tej dyscypliny można zacząć w bardzo wczesnym wieku na początku szkoły podstawowej a nawet wcześniej.

Zapraszamy na treningi już od września. Wszelkich informacje można uzyskać na stronie internetowej www.tomitajudo.pl lub  telefonicznie 601-508-383 lub 607-228-530

 

UKS TOMITA Elbląg

 

............... artykuł sponsorowany przez info.elblag.pl ...............


Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ rodzice
  Piątek, 07.09

  OLIMPIA judo ok

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3656599521637