Sobota, 6.06.2020, Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Towarzyski Start

04.01.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

Do kolejnych spotkań ekstraklasy piłki ręcznej kobiet przygotowują się zawodniczki i trenerzy pierwszoligowego Startu Elbląg.

Liderująca w tabeli drużyna spotyka się na treningach, pracuje nad utrzymaniem motoryki, analizuje popełniane błędy w ostatnich spotkaniach, nabiera świeżości oraz ćwiczy nowe warianty gry w obronie i ataku. Najlepiej jednak sprawdzić poszczególne warianty gry oraz taktyki podczas spotkań kontrolnych.

Do Elbląga przyjechała drużyna aktualnego mistrza Polski - Nata AZS AWFiS Gdańsk. Zespół gospodyń zagrał spotkanie wszystkimi w swoim składzie zawodniczkami. Do przerwy zawodniczki trenera Zdzisława Czoski prowadziły 18-14 a wynik zmieniał się w zależności od składu osobowego przebywających na parkiecie piłkarek. Ostatecznie bardzo ważne i pożyteczne spotkanie przed kolejnymi meczami w lidze zakończyło się sprawiedliwym remisem 35-35. Najskuteczniejszą zawodniczką w barwach Startu okazała się rozgrywająca Elżbieta Olszewska, autorka 13 bramek, cztery bramki Pani Elżbieta zdobyła z rzutów karnych.

Start: Charłamowa, Zwiewka, Ziajka - Olszewska 13, Lipska 5, Polenz 5, Błaszkowska 4, Stelina 2, Szklarczuk 2, Mihdaliova 2, Korowacka 1, Koniuszaniec 1, Pełka-Fedak, Dolegało, Żurawska.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Janek
  Piątek, 14.01

  Panie redaktorze, Start gra w ekstraklasie a nie w 1 lidze. I to już sporo czasu

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.