Niedziela, 21.04.2024, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KINO

Już jutro w Multikinie Nocny Maraton Filmowy

15.09.2011, 16:46:09 Rozmiar tekstu: A A A
Już jutro w Multikinie Nocny Maraton Filmowy

Multikino zaprasza na Nocny Maraton Filmowy, który odbędzie się w piątek 16 września. Wyświetlone zostaną trzy filmy: „Przerwane objęcia”, „Zwiąż mnie” i znakomita premiera „Skóra, w której żyję”.

Skandalista. Wizjoner. Filmowy geniusz. Po prostu PEDRO ALMODÓVAR. Multikino zaprasza na noc filmową z trzema rewelacyjnymi obrazami tego wybitnego reżysera. „Przerwane objęcia”, „Zwiąż mnie” i znakomita premiera „Skóra, w której żyję” – już 16 września po 22-giej podczas maratonu „Gorące kino Pedro Almodóvara”.

Nazywany Bunuelem w stylu punk. Karierę filmową rozpoczynał od kręcenia amatorskich filmów porno. Od początku swojej przygody z showbiznesem skandalizował opinię publiczną – zarówno twórczością, jak i własną obyczajowością. Odkrył dla kina wiele znakomitości aktorskich, w tym Antonio Banderasa i Penelope Cruz. Dziś Almodóvar jest już klasykiem. Ale cały czas potrafi zaskakiwać!

Już 16 września Multikino zaprasza wszystkich fanów tego nietuzinkowego twórcy na maraton jego filmów. Obejrzymy znakomicie przyjętą na festiwalach premierę „Skóra, w której żyję”, poprzednie dzieło reżysera, „Przerwane objęcia” oraz uchodzący za kultowy obraz z 1989 roku „Zwiąż mnie” z Antonio Banderasem w roli głównej. Warto zaznaczyć, że ten film był ostatnim wspólnym przedsięwzięciem Almodóvara i Banderasa, przed wielką hollywoodzką karierą aktora. Ostatnim przedsięwzięciem – oczywiście aż do realizacji „Skóry…”

Ceny biletów:

bilet normalny – 22 zł
bilet ulgowy - 19 zł
Bilet ulgowy obowiązuje dla młodzieży licealnej i studentów na podstawie ważnej legitymacji.
Bilet zniżkowy za okazaniem imiennej legitymacji ISIC i ITIC – 16 zł 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0692980289459