Sobota, 9.12.2023, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KINO

Maraton Science Fiction w Multikinie

06.05.2011, 18:26:29 Rozmiar tekstu: A A A
Maraton Science Fiction w Multikinie

Multikino zaprasza wszystkich miłośników kina science – fiction na Nocny Maraton Filmowy. Podczas maratonu zaprezentowane zostaną trzy zapadające w pamięć i nie pozostawiające nikogo obojętnie filmy z gatunku science – fiction. 

Jako pierwszy pokazany zostanie „Moon” mianowany jednym z najlepszych obrazów SF dekady i  który udowadnia, że w kinowym SF nie liczą się efekty, a historia. Następnie   widzowie obejrzą „Mr. Nobody” – widz zostaje zaproszony w fascynującą podróżą, pozwalającą dotrzeć do wnętrza. Odkryć tajemnicę. Poruszyć najgłębsze pragnienia. A potem wrócić do rzeczywistości. Jako ostatni film zostanie pokazany premierowo „Kod  Nieśmiertelności” – prezentujący świat w którym liczy się każda minuta, a bohaterownie zmagają się z siłami zła i własnymi słabościami.

Bilety do nabycia w kasach kin. 

Ceny biletów: 19 zł bilet normalny, 16 zł cena zniżkowa obowiązuje dla studentów oraz młodzieży licealnej po okazaniu ważnej legitymacji, 14 zł szkolnej/ studenckiej oraz dla posiadaczy legitymacji ISIC/ ITIC.

Szczegóły maratonu SCIENCE – FICTION na: www.multikino.pl.

O FILMACH:

„MOON ( 2009, wyst. Sam Rockwell , Kevin Spacey). 
Sam Bell pracuje dla firmy Lunar Industries. W ramach kontraktu od 3 lat samotnie przebywa w stacji kosmicznej na Księżycu. Jego jedynym towarzyszem jest super inteligentny komputer Gerty. Sam nie ma bezpośredniego kontaktu z Ziemią. Raz na jakiś czas otrzymuje jedynie krótkie wiadomości video od swojej ukochanej żony Tess. Misja Sama zbliża się do upragnionego końca. Zanim jednak wybije godzina powrotu na Ziemię, Sam dokona szokującego odkrycia…


„MR. NOBODY” (2009, wyst. Jared Leto , Sarah Polley).
Nemo Nobody wiedzie zwyczajne życie u boku swojej żony, Elise i trójki dzieci, aż do dnia kiedy budzi się jako stary mężczyzna w roku 2092. Jako 120-latek jest najstarszym człowiekiem na świecie i jednocześnie ostatnim śmiertelnikiem pośród ludzi, którzy stali się nieśmiertelni na skutek medycznego postępu. Co więcej nikt z obecnie żyjących nie interesuje się Nemo, ani nie zawraca sobie nim głowy. Aby wrócić do czasów obecnych, Mr. Nobody, musi odnaleźć odpowiedzi na następujące pytania - Czy jego życie mu odpowiadało? Czy kochał właściwie swoją żonę i dzieci? Teraz jego celem staje się znalezienie prawidłowych odpowiedzi. 

Premierowo "KOD NIEŚMIERTELNOŚCI” ( 2011, wyst. Michelle Monaghan , Jake Gyllenhaal ). 
Kapitan Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Nie poznaje siedzącej obok niego dziewczyny, nie wie, gdzie jest. Po 8 minutach od jego przebudzenia pociąg eksploduje. Wtedy mężczyzna przekonuje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie o nazwie: "Kod nieśmiertelności", który pozwala na wejście w ciało innego człowieka na ostatnich 8 minut jego życia. Zadaniem Stevensa jest rozpoznanie i powstrzymanie zagrażającego całemu Chicago terrorysty...
 
MP

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ aaa
  Środa, 25.05

  chcialbym sie dowiedzoec sie od panstwa kto wygral bilet do multikina na piraci 3d na nieznanych lądach czekam na odpowiedz od panstwa a roztrzygniecie tego konkursu mialo byc o godzinie 9 00

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0654058456421