Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Dziury na elbląskich drogach. Kierowco w tych miejscach jest niebezpiecznie

19.01.2024, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dziury na elbląskich drogach. Kierowco w tych miejscach jest niebezpiecznie
fot. redakcja

Wielokrotnie pisaliśmy o skandalicznym stanie nawierzchni elbląskich ulic. Najgorsze jest to, że  niewiele, a w niektórych rejonach miasta nic się z tym nie robi, a dorażne łatanie to czysta prowizorka, wystarczająca na kilka tygodni.

 

Czytelnicy dzwonią, piszą, proszą o naszą interwencję:

 

- na skrzyżowaniu Królewieckiej z Pionierską to jakieś sito, jest niebiezpiecznie, trzeba gwałtownie hamować. Czy nikt z odpowiedzialnych za elbląskie ulice tego nie widzi

 

- informuje pan Zenon dzwoniąc do naszej redakcji.

 


Mamy środek zimy. Pogoda sprzyja aby doraźnie załatać niebezpieczne miejsca.  Na zewnątrz ciepło i sucho. Śniegu tej zimy było jak na lekarstwo, mróz też nie dokuczał. Był czas, aby doraźnie ''połatać" ulice.

 

W ostatnim materiale, który dotyczył stanu nawierzchni elblkąskich ulic poprosiliśmy czytelników, aby informowali nas o niebezpiecznych miejscach.

 

Piszcie lub dzwońcie do nas, jeśli zauważycie niebezpieczne miejsca. Przyjedziemy, zrobimy zdjęcia i ku przestrodze opublikujemy w naszym serwisie.

 

Poniżej przedstawiamy stan nawierzchni ulic w kilku lokalizacjach Elbląga. Wszystkie zgłoszone zostały telefonicznie do naszej redakcji.

 

 

Aleja Grunwaldzka

 

 

 

 

 

 

Skrzyżowanie ul. Królewieckiej z ul.Szymanowskiego i ul. Pionerską 

 

 

 

 

ul.Pionerska

 

 

 


Aleja Odrodzenia

 

 

 

 

ul.Saperów

 

 

 

 

 

ul.Beniowskiego

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +28
  ~ Eda
  Piątek, 19.01

  Mazurską od Odrodzenia do Browaru nie da się jechać, prawy pas zamknięty a lewy dziurawy jak ser, masakra, czy w urzędzie ktoś w ogóle zajmuje się drogami ?

 2. 2
  +16
  ~ Anapis
  Piątek, 19.01

  Bardzo dużo dziur w Elblągu, nikt nie łata, nikt chyba już się Prezia nie słucha bo odchodzi, drogowcy chyba zamarzli, nic się nie robi.

 3. 3
  +18
  ~ Anty
  Piątek, 19.01

  Drogowcy i polcija pojawiają sie tylko, gdy kierowcę trzeba ukarać - za to że ma auto. A jak trzeba zrobić ukłon w stronę kierowcy, za te wszystkie opłaty, które musi placić za to, że "dorobił sie auta", to każdy ma wywalone.

 4. 4
  +18
  ~ Elgia
  Piątek, 19.01

  wstyd i żenada po prostu, urzędasy nic nie robią, dziura na dziurze, kółka można zgubić, niech ktoś się wreszcie weźmie za robotę, wywalić wszystkich drogowców, a co robią radni bezradni z tą sytuacją ?

 5. 5
  +14
  ~ Anga
  Piątek, 19.01

  Zgłosić trzeba do województwa, że Prezydent nie łata dziur, nie wykonuje swoich zadań, chyba już odszedł ze stanowiska, płacę podatki i jeszcze muszę samochód naprawiać, wywieźć tych od dróg na taczkach

 6. 6
  +14
  ~ Anka
  Piątek, 19.01

  Do pracy nie da się dojechać z Kamionka, browana i mazurska dziurawa, dziura na dziuże, czy ktoś wogóle zajmuje się drogami w tym mieście ?

 7. 7
  +17
  ~ abc1
  Piątek, 19.01

  Jeżeli Elbląg na inwestycje (w tym łatanie dziur na drogach) chce wydać 63 miliony złotych w tym roku a mała Szprotawa 74 miliony , to jakim cudem ulice mają być w dobrym stanie.

 8. 8
  --7
  ~ chester/nie pisowski troll
  Piątek, 19.01

  jakby wyjęczał kwaczyński-te dziury to wina Tuska

 9. 9
  --8
  ~ Nie ma temperatury na remonty
  Piątek, 19.01

  Pan Zenon chyba patrzy przez okno na pogodę i mało się porusza po mieście skoro pisze, że pogoda sprzyja remontom dróg. Od listopada parę razy zaatakowała zima i wiele dni jest mróz. Nie powinno się robić remontów dróg w takich warunkach. Dziś też jest ciepło ?

 10. 10
  +14
  ~ Dobre
  Piątek, 19.01

  Jak nie mają na co fachowcy zwalić dziurawego miasta to zwalają na pogodę

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97403717041016