Niedziela, 3.07.2022, Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ nie miejcie innej nadziei
  Środa, 26.01

  Bolo - zarówno ty jak i 100 000 mieszkańców umiejących czytać i pisać wie, że można pisać na Berdyczów. Odpowiedź Nowaka "Dziękujemy towarzyszowi za uwagi. Prosimy o dalsze". Wróbelski odpowiada "z uwagi na..., Nie!". Dopiero w kampanii wyborczej będzie wszystko przed naszymi uwagami wyrównane. Wystartuje cały psl i kolesie z kww - Wróblewski, czerepak, Więcławska, Marysia, ... . Zrobią cokolwiek o ile będzie dla nich korzystne, a wtedy stepowy elektorat zapomni gdzie żyje i znowu wybierze podobnych do siebie.

 2. 2
  +7
  ~ do Mieszkanka
  Środa, 26.01

  chyba sobie jaja robisz, place podatki w tym miescie i co z tego ze bede jechac 20km/h skoro przez miesiac jazdy po tych pozapadanych studzienkach i dziurach mam zawieszenie w aucie do wymiany na kwote 5 tyś zl plus skrzywiona felga. nie wiem co za specjalisci buduja i projektuja te drogi w elblagu ze doslownie kazda studzienka jest po 10 cm zapadnieta ,kazda! oni nie wypelniaja nalezycie swoich obowiazkow , te drogi to jeden wielki bubel. zobacz sobie jak wyglada przejazd przez tory tramwajowe na ul ogolnej w okolicy petli tramwajowej, horror!

 3. 3
  --5
  ~ Zdjęcie
  Środa, 26.01

  Najlepiej dać zdjęcie niż pytać i za

 4. 4
  +6
  ~ Upadły Harley
  Środa, 26.01

  Niestety kasa poszła na pomnik niepodległości Marysi K. i na takie zbędne błahostki jak naprawa dróg już nie starczyło

 5. 5
  +3
  ~ mir
  Środa, 26.01

  Andrzeja Struga pyta się kiedy dzury zostana zalane aswaltem

 6. 6
  +4
  ~ CBŚ do Wróblewskiego
  Czwartek, 27.01

  Wróblewski nima pieniedzy, musiał na Koseckiej pomnikowe przebieranki wywalić kasę za to jej Arkadiusz został dyrektorem EPT, cholera nawet na chodnikach w centrum miasta można nogi połamać, między Mickiewicza a Żeromskiego, między Sienkiewicza a Traugutta, na Bażyńskiego i Pilgrima itd. A nasz marny prezydent leń nic nie robi, aaa wywalił 600 tysięcy na kostkę na moście bo nie dopilnował gwarancji, ciekawe skąd weźmie na remont kostki na drugim moście, może Marysia zasponsoruje, wszak była wtedy radną nieporadną, kasę i to nie małą brała co miesiąc.!

 7. 7
  +5
  ~ do CBŚ
  Czwartek, 27.01

  jeszcze ratusz wywalił w błoto w tamtym roku bodajże 270.000 zł na projekt baseników i projekt poszedł do kosz, w tym roku będzie inny już projekt i ciekawe kto za niego zapłaci,że też nikt nie zainteresuje się marnotrawstwem Wróblewskiego

 8. 8
  0
  ~ beniu
  Czwartek, 27.01

  na legionow to policja z radarem lub fotoradar by sie przydal, niektorzy pseudo kierowcy traktują ta ulice jako przelotowkę z dre na blokowiska

 9. 9
  +1
  ~ ewwa
  Czwartek, 27.01

  Podobnie jest na Matejki.

 10. 10
  +1
  ~ kierowca 1
  Czwartek, 27.01

  na wioskach nie ma asfaltu i nie ma dziur.parkować można gdzie się chce.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94160389900208