Sobota, 2.03.2024, Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Czytelnik: Zasypane ulice i chodniki. Kto za to odpowiada? Gdzie są służby? - zobacz zdjęcia

30.01.2021, 14:50:00 Rozmiar tekstu: A A A
Czytelnik: Zasypane ulice i chodniki. Kto za to odpowiada? Gdzie są służby? - zobacz zdjęcia
Fot. Adrian Sajko

Zima w pełni. Od rana pruszy śnieg. Od rana również rozdzwoniły się telefony do naszej redakcji z prośbą o interwencję. Gdzie są służby odpowiedzialne za odśnieżanie ulic i chodników? - pyta zdenerwowana czytelniczka. Zobacz zdjęcia.

 

Już jadąc do redakcji, sami doświadczyliśmy trudy jazdy po nieodśnieżonych głównych  ulicach Elbląga.

 

 

Widok był naprawdę przerażający. Była godzina 9.15 zasypane ulice, chodniki. Jadąc do pracy głównymi ulicami miasta  ( przez ok 30 minut ) nie spokałam żadnych samochodów służb odpowiedzialnych za  stan dróg w okresie zimy. Samochody przemieszczały się z minimalnaą prędkością, kilka aut miało problemy z ruszeniem  spod świateł na skrzyżowaniu ul. płk Dąbka i Piłsudskiego. Wszystkie główne skrzyżowania w Elblągu, którymi jechałam wyglądały podobnie. Rozjeżdzony śnieg, a na niektórych dodatkowo lód. To skandal !

 

- informuje czytelniczka jadąca do pracy w Galerii Handlowej przy ul. płk Dąbka

 

W dużym, ponad 100 tys. mieście żeby była tak sytuacja? Kto za to odpowiada? - dodaje czytelniczka.

 

O godzinie 9.30 wyjechała nasza ekipa fotoreporterska na ulice miasta aby potwierdzić słowa zdenerwowanej kobiety. Przejachała Elbląg od al. Odrodzenia, przez plk.Dąbka, Piłsudskiego, Kościuszki, Agrykola, Nowowiejską, 12 Lutego, Hetmańską i Grunwaldzką. Jadąc nie napotkaliśmy żadnych służb odpowiedzialnych za odśnieżanie ulic i chodników.

 

A śnieg pada i pada....

 

Poniżej obszerna galeria zdjęć

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 54

%100.0 %0.0


Galeria / Elbląskie ulice i chodniki w sobotnie przedpołudnie ( zdjęć 82 )
Dodano: 2021-01-30 | Fot. redakcja (1-43) Fot. Adrian Sajko (44-91)
0

Komentarze do artykułu (52)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --23
  ~ Hehe
  Sobota, 30.01

  Oj tam Oj tam... Jest zima to i jest śnieg . Chyba nawet jest niemożliwe , żeby podczas opadu śniegu wszystkie drogi były czarne? Minie godzinka i wszystko wróci do normy. Siedźcie w domach i nie zawracajcie sobie głów głupotami! Miłej soboty :)

 2. 2
  +44
  ~ Misiek
  Sobota, 30.01

  Dziadostwo!! Skandal!! Jechałem rano . Też nie widziałem żadnych służb. Koło biedry na Hetmańskiej nie można było ruszyć ze skrzyżowania

 3. 3
  +27
  ~ Marti
  Sobota, 30.01

  siedza i ***....w te urzędowe stołki. A wziąć łopaty i odśnieżać. Na 1go maja śnieg po kostki na chodniku!!!!

 4. 4
  --7
  ~ obserwator
  Sobota, 30.01

  to napewno owsiak sypie ten śnieg.

 5. 5
  --18
  ~ Robert Koliński
  Sobota, 30.01

  Ja tam bym dołożył jeszcze parę milionów złotych naszym wyzyskiwaczom i kapitalistycznym z-naszych-biorcą krwiopijcom, to pewnie z wdzięczności za kolejną górę szmalu dla oligarchii czapkami by miasto odśnieżyli, bo przecież parę milionów na 20-kilku wyzyskiwaczy, to jednak nie jest mały piniondz; ja tam bym odśnieżał za miliony z całkiem uśmiechniętą fizys:) #DoRoboty, roszczeniowcy!

 6. 6
  --25
  ~ Iwo
  Sobota, 30.01

  Witam jak czytam te komentarze to słabo mi się to robi .przy takich intensywnych opadach służby nie są wstanie odśnieżać na bieżąco.A niektórzy kierowcy są tak bezmyślni że zastawiają służbą drogi i chodniki do odśnieżania a potem dzwonią że mają nie odśnieżanone Nie takie były kiedyś zimy i nikt nie narzekal . każdy przyzwyczaił się do tego że nie było śniegu.Najlepiej jest krytykować to Polak potrafi najlepiej

 7. 7
  --16
  ~ Kryspin
  Sobota, 30.01

  Misiek powinien zainwestować w dobre opony zimowe, a nie biadolić że w zimie jeździ się trudnej. Trochę śniegu i wymiękacie? Ludzie którzy mieszkają na wsiach lub przedmieściach (nie mówiąc o Szwecji czy Norwegii) mają z was bekę. A jak mawiali klasycy : "sorry taki mamy klimat" lub "...jest zima - to musi być zimno".

 8. 8
  +49
  ~ osobowość
  Sobota, 30.01

  Widać że decydent jeszcze śpi po "posiedzeniu" bez wiedzy nad czym. Nikt nie kiwnie palcem bez polecenia Kim Dzong Una. A i oszczędzać trzeba bo grosza na wszystko, poza przyjaciółmi, brak. Śnieg w maju zniknie.

 9. 9
  +27
  ~ Jony
  Sobota, 30.01

  Kryspin mistrzu biorą gigantyczne pieniądze to niech odśnieżają. Na ulicach jest lod. To samo w Trójmieście zero odśnieżonych dróg. Kilka lat temu taka zima to była codzienność, wszystko odśnieżone. A teraz? Raz na kilka lat spadł śnieg a nie ma kto odśnieżać, kuriozum

 10. 10
  --9
  ~ das
  Sobota, 30.01

  Ludzie Wy jestescie porabani!!!! Cały czas sa opady sniegu...a Wy wymagacie wylizanej ze sniegu ulicy...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0591421127319