Niedziela, 29.05.2022, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (52)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Cwoki
  Niedziela, 31.01

  Snieg na chodnoku a glupcy pchaja się rowerami i krzycza na pieszych by uciekali . To dla kogo jest chodnik. Czy naprawdę trzeba z laka chodzić i tłuc bo policja nie reaguje. Jada pijani chodniku i się wywrócić to stać nie mogl. Bydlo.

 2. 2
  +4
  ~ janek
  Niedziela, 31.01

  A ja tam nie narzekam, zdemontowałem koła i zamontowałem BEZ OPON używane felgi , ponacinałem kątówką boczne rowki , zamontowałem i śmigam . Przepisy nie zabraniają jazdy na felgach tylko na łysych oponach . JAK JADĘ TO ODCZUWAM JAK BYM JECHAŁ NA OPONACH NISKO PROFILOWYCH TROCHĘ CZĘSIE , ALE POJAD TRZYMA SIĘ DROGI , Nie polecam tego patentu bez zgody projektanta .

 3. 3
  +7
  ~ fasola
  Niedziela, 31.01

  Te cwaniackie komentarze, że nic się nie dzieje piszą chyba ludzie którzy po Elblagu nie jeżdżą. Ja robię to od lat. I wiem, że przez lata nie miałem, żadnego poczucia, czy wrażenia, ze z odśnieżaniem jest coś nie tak. Byłem zadowolony. Wszystko zmieniło się z 3-4 lata temu. Gdy jeżdżę do pracy około 8 ulice prawie nigdy nie są odśnieżone. Około 8 pierwsze pługi pojawiają się na Hetmańskiej czy Grunwaldzkiej. Jeśli śnieg już nie pada to po południu jest już OK, ale jesli pada to te 3-4 pługi na całe miasto są bezskuteczne. I wiem doskonale, bo widziałem to nie raz, że jeśli w sobotę padał śnieg, w niedzielę nic nie padało, to w poniedziałek rano wszystko jest nie odśnieżone i rozjeżdżone. Odśnieżanie działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

 4. 4
  +4
  ~ Na wieki!
  Niedziela, 31.01

  Śnieg spadł i ma leżeć. Czyja wina? Niczyja wina, Bóg tak chciał.

 5. 5
  +7
  ~ żyrafa
  Niedziela, 31.01

  rząd powinien wydać rozporządzenie zakazujące śniegowi padać.

 6. 6
  --1
  ~ Hess
  Niedziela, 31.01

  Ciekawie ilu tych jęczących dziadowało podczas kupowania zimowych opon albo jeszcze na letnich jeździ.

 7. 7
  +2
  ~ Jez taxi
  Niedziela, 31.01

  Ludzie piszecie bzdury o wymianie opon kompletne pierdo..... głupot pieniądze płacimy i oczekuje w miarę normalnych ulic i chodników A nie czekać aż się roztopi zimy raptem dwa tygodnie i niema komu odśnieżać paranoja

 8. 8
  +3
  ~ mm263
  Poniedziałek, 01.02

  A ja mam takie pytanie.Czy wszyscy właściciele prywatnych posesji tak na bieżąco usuwają przy tych posesjach śnieg z chodników?Wiem,fizycznie jest to niemożliwe.Tak samo jest niemożliwe w czasie opadów usunąć śnieg z jezdni.Zresztą tego śniegu nie było aż tak dużo,żeby nie dało się jeżdzić.Troszkę wolniej i to wszystko.I naprawdę nie ma o co się denerwować.Żadna władza nie jest w stanie zapewnić "czarnych jezdni" w czasie opadów śniegu.Anie w Polsce,ani nigdzie na świecie.

 9. 9
  +1
  ~ Matwusz
  Wtorek, 02.02

  Nie wiem kto odpowiada za redakcję tego teksu, ale poziom poprawności językowej jest po prostu żałosny ! "PRUSZY" ???!!!

 10. 10
  +3
  ~ BrawoZZMiSyriusz
  Wtorek, 02.02

  Powinny być zdjęcia z cmentarza na Dębicy, no i nakręcony film z pogrzebu w którym uczestniczyłem, alejki śliskie, nieodśnieżone, podeszliśmy pod grób z księdzem (pogrzeb prowadził Syriusz). Okazało się, że to nie ten grób, a kogoś innego, zaczęło się szukanie właściwego grobu, oddalonego około 30 metrów od miejsca w którym Kierownik ZZM w Elblągu wskazał Syriuszowi na kartce papieru. Syriusz nie odśnieżył grobu by upewnić się czy to właściwe miejsce i w czyimś grobie chciał zakopać urnę ze zmarłym. Rodzina upomniała się, że to nie rodzinny grób i po odszukaniu właściwego, zaczęło się kopanie grobu i właściwy obrządek. Zarząd Zieleni Miejskiej w Elblągu i Syriusz chyba nie mają doświadczenia, a kasę biorą niezłą.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.88343596458435