Piątek, 20.10.2017, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Egzaminator WORD złamał przepisy

12.12.2008, 14:59:40 Rozmiar tekstu: A A A
Egzaminator WORD złamał przepisy
Do naszej redakcji dotarł materiał video, na którym zarejestrowano rażące łamanie przepisów ruchu drogowego przez egzaminatora WORD w Elblągu. Na filmie widać, jak kierujący samochodem egzaminacyjnym WORD egzaminator, przejeżdża przez przejazd kolejowy przy ul. Lotniczej, lekceważąc fakt, iż dróżnik rozpoczął zamykanie szlabanów. Widząc opadające rogatki i włączone sygnały - świetlny pulsujący S-1 "STÓJ" i sygnał dźwiękowy, egzaminator przyspieszył i z dużą prędkością minął przejazd.

Sytuację aparatem cyfrowym zarejestrowali w środę, 10 grudnia o godz. 16.27 organizatorzy akcji „Bezpieczny przejazd”.
-  Podczas prowadzonych działań prewencyjno-zapobiegawczych na przejeździe kolejowym przy ulicy Lotniczej w Elblągu w ramach akcji: "Bezpieczny przejazd", ujawniliśmy wykroczenie popełnione przez egzaminatora WORD Elbląg – twierdzi Tomasz Gomólak z Warmińsko-Mazurskiego Centrum Pomocy Dzieciom w Elblągu.

Na miejsce zdarzenie wezwana została policja. Jednak zdaniem organizatorów akcji „Bezpieczny przejazd”, policjant z Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, który przybył na miejsce, nie podjął czynności zmierzających do ustalenia danych kierowcy. Spisano jedynie świadków.
- Policjant podejmujący czynności będący również instruktorem nauki jazdy na kategorię A, nie podjął właściwych czynności celem ustalenia czy osoba kierująca wskazanym pojazdem nie była np. pod wpływem środków psychoaktywnych – mówi Tomasz Gomólak. - Sugerował wręcz, że to dróżnik przejazdowy źle zamykał szlaban.

Zadzwoniliśmy do Sekcji Prasowej elbląskiej komendy, by wyjaśnić całe zajście.
- Ten pan będzie potraktowany jak każdy inny kierowca – zaznacza st. post. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. – W sprawie będą prowadzone czynności wyjaśniające. Jeżeli okaże się, że kierujący popełnił wykroczenie, zostaną wyciągnięte wobec niego konsekwencje.

Tomasz Gomólak wysłał pismo w tej sprawie do Elbląskiego WORD-u. Zbigniew Lichuszewski, zastępca dyrektora WORD nie chciał jednak zająć oficjalnego stanowiska w tej sprawie.
- Nie widziałem nagrania – przyznaje Zbigniew Lichuszewski, zastępca dyrektora WORD. - Jednak słyszałem od osób, które go oglądały, że na filmie nie widać opuszczających się zapór. Oczywiście sprawdzimy tą informację.

Jeżeli okaże się, że egzaminator złamał przepisy i stanowił zagrożenie dla ruchu drogowego, to grozi mu nie tylko mandat i punkty karne, ale także utrata uprawnień egzaminatora WORD. Wydawałoby się, że kto jak kto, ale egzaminator WORD szczególnie powinien przestrzegać przepisy ruchu drogowego, które z wielkim rygorem egzekwowane są na państwowym egzaminie na prawo jazdy. Jak jest w rzeczywiści, dobitnie pokazał materiał video z akcji „Bezpieczny przejazd”.

Liczymy na Wasze komentarze w tej sprawie i wyrażenie swojej opinii w tym temacie.

Oceń tekst:

Ocen: 1Komentarze do artykułu (42)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Apollo
  Piątek, 12.12

  Bo to cwaniaczki, łapuweczkę to bardzo chętnie, a przepisy sami maja głęboko w d...

 2. 2
  0
  ~ tata Krzysia
  Piątek, 12.12

  gdzie ten materiał video?????

 3. 3
  0
  ~ Niepalący w samochodzie.
  Piątek, 12.12

  Może to był ten o twarzy zwykłego alfo...siaka, ciągle ze smrodliwym petem w jamie gębowej, ze "wczorajszą twarzą", jeżdżący od czasu do czasu autkiem przeznaczonym dla kobiet - "Tigrą"???!!

 4. 4
  0
  ~ zlikwidować
  Piątek, 12.12

  kurde no co to wogle jest ........... w tym Wordzie tylo komuniści siedza :( którzy kase zbieraja

 5. 5
  0
  ~ pieszy
  Piątek, 12.12

  DYREKCJA WORD POWINNA ZWOLNIć TAKIEGO PSEUDO EGZAMINATORA. MOżE W KOńCU SIę CZEGOś NAUCZą!!! BRAWA DLA UJAWNIAJąCEGO!

 6. 6
  0
  ~ DDS
  Piątek, 12.12

  Chyba tylko slepy nie widzi na filmie jak zapory sie opuszczaja.A druga sprawa dlaczego gdy egzaminowany nie zda jazdy na miescie i przesiadzie sie egzaminator za kierownice to nie sa zdjete oznaczenia L i EGZAMIN?

 7. 7
  0
  ~ oli
  Sobota, 13.12

  W tym calym WORD to tylko wodke pic potrafia,egzaminatorzy razem z dyrekcja.

 8. 8
  +1
  ~ Starszy
  Sobota, 13.12

  Może nie do końca na poruszony temat, lecz mocno powiązany z nauką jazdy. Szanowni państwo jeżdżę bardzo dużo po naszym mieście i zastanawiam się jakie są kryteria przyznawania uprawnień instruktora nauki jazdy PANIOM??? Toż panie instruktorki zupełnie nie panują nad pojazdem prowadzonym przez ucznia!!! Mało tego - dopuszczają do brutalnych wymuszeń i łamania najprostszych zasad w ruchu drogowym, a co gorsze jeszcze mają pretensje do innych, że reagują na takie fakty!!! Czy nikt nie ma wpływu na poczynania pań instruktorek??? Czy nikt nie weryfikuje umiejętności niektórych pań?? W minionym tygodniu trzykrotnie miałem sytuacje bliskie kolizyji z nauką jazdy i trzykrotnie były to panie instruktorki!!

 9. 9
  +2
  ~ zwykły obywatel
  Sobota, 13.12

  Aco z policjantem kumplem pana egzaminatora? Prawo jest tylko dla szaraczków a "władza" i panowie posłowi mogą wszystko.Panie Komendancie Policji trzeba trochę wstrząsnąć niektórymi policjantami.

 10. 10
  0
  ~ obywatel
  Sobota, 13.12

  Równi i równiejsi??? Ha! Mam nadzieje, ze takie cos nie przycichnie bez konsekwencji. Kolega na takim czyms nie zdal egzaminu :(

 11. 11
  0
  ~ man
  Poniedziałek, 15.12

  przeciez widac ze sie zamaykaja

 12. 12
  0
  ~ melakulpa
  Środa, 17.12

  Do redakcji: filmik się nie odpala! (firefox 3.0.4/flashplayer10)

 13. 13
  0
  ~ Torro
  Środa, 17.12

  Najpierw sobie redaktorzyno sprawdź czy był to egzaminator...

 14. 14
  0
  ~ Melania i Ola.
  Sobota, 20.12

  Ale, czy jechał ten prostak z nochalem, twarzą pooraną zmarszczkami (jak worek mosznowy), z petem w żółtych zębach, od którego "jedzie tak yntelygencjom" - jak od oborowego po porannym udoju ? Tak, właśnie ten z Tigry!

 15. 15
  +1
  ~ ja
  Sobota, 20.12

  sami łamia przepisy a kursantów oblewaja od tak sobie... bo maja taki kaprys

 16. 16
  0
  ~ piechur
  Sobota, 27.12

  (1 ) jesli nie zdejmuja tablic L i EGZAMIN to skad pan Tomasz Gomolak wie kto kierowal autem? moze nazwisko tez zna? wedlug mnie mogl rownie dobrze kierowac egzaminowany ;-) (2) watpie czy to akurat do egzaminatora nalezy wyprowadzanie pojazdu z bazy w celu zatankowania. dyrekcja pewno tez tego nie robi. wersja z pracownikiem jest najbardziej prawdopodobna. (3) pan Gomolak musial sie sporo namarznac przyczajony przy szlabanie, aby zdobyc dla redakcji ten fascynujacy material. sa w nim jednak pewne niedociagniecia: (a) nie widac czerwonej sygnalizacji na przejezdzie (moze jej akurat nie bylo?); (b) nie widac twarzy prowadzacego pojazd; (c) cala ekspozycja jest za ciemna, co nasuwa podejrzenie zmanipulowania ;-) (4) czasem jak probuje przekroczyc jezdnie na przejsciu dla pieszych to mam wrazenie, ze prawo jazdy za latwo jest zdobyc. do spiewania w chorze nie kazdy sie nadaje, ale do prowadzenia auta - prosze bardzo... pozdrawiam noworocznie

 17. 17
  0
  ~ asd
  Sobota, 27.12

  Ten film nie dziala. Flash 10 sprawdzlem FF IE7 Google Chrome. Za ciula nie da sie go uruchomic.

 18. 18
  +2
  ~ aleks
  Niedziela, 28.12

  policjanci nic nie zrobią bo sami starają sie o uprawnienia na egzaminatorów wiec nie będą robić sobie pod górkę, a pan egzaminator jesli popełnił wykroczenie i nie zastosowano postępowania mandatowego to znak ze powinien zostać skierowany wniosek o ukaranie przez Sąd grodzi i zgodnie z ustawą Pan egzaminator nie może juz byc egzaminatorem......ale to tylko teoria bo w takich bajkach nie ma szczęśliwych zakończeń chyba ze dla egzaminatora , któremu włos z głowy nie spadnie bo przeciez ludzie muszą sobie pomagać :)

 19. 19
  --2
  ~ pan
  Poniedziałek, 25.05

  ja zdaje 13 raz na prawo jazdy w elblągu i wjdziałem jak pan egzaminator ludzią koło wieku 58 lat osobe pcha na najgorsze dziury zeby taką osobe oblac a za godzine majądz młodą kobiete to znią iezdzi po parkingu koło dworca PKP w elblągu, i taka osoba prawoiazdy zda.

 20. 20
  +2
  ~ pan
  Poniedziałek, 25.05

  panowie egzamitorzy z elbląga przestancje odnas wycjągac pieniedze i nasz tyle razy oblewac . Na krzywdzie ludzkiej majądku nikt jeszcze nie zdobył,.Egzamitorami z elbląga powinni się zając CBS.zrobic porządek w WORD ,Elblągu. i to jak najszybcjej.

 21. 21
  +1
  ~ ~kursant
  Niedziela, 25.10

  no takiemu egzaminatorowi to mozna przejezdzac a nam kursantom jak sie minimalnie na linie najedzie to juz "do widzenia"

 22. 22
  0
  ~ egz. na prawko w Szwecji
  Poniedziałek, 26.10

  Egzaminatorzy - pożal się Boże! Winna być prowadzona systematyczna statystyka - i jeżeli zarejestrowany jest np. kursant po 3. oblanych egzaminach (szajsegal, czy z teori, czy z jazdy) - to powinno się wracać "do źródeł" i przygladać pracy takiego egzaminatora-nauczyciela. Pewnie statystyki te wiele,wiele by powiedziały. A może trzeby było zabierać niektórym zatrudnionym w WORDZIE uprawnienia do prowadzenia kursów?

 23. 23
  0
  ~ Warszawa 204
  Poniedziałek, 26.10

  Pytanie do "wielkich znawców z WORD-u". Jaki był najdłuższy przewód elektryczny w wyrobie samochodo-podobnym o nazwie "Syrena", czy "Fiat125 p "????

 24. 24
  0
  ~ elblazanin
  Poniedziałek, 26.10

  dzieicie sie egzaminatorom to sobie popatrzecie na samochody nauki jazdy jak jezdza po miescie CO TO ZA INSTRUKTORZY ?NAJPIERW ICH TRZEBA NAUCZYC JEZDZIC co to za instruktor ktory ma 20 pare lat o prawo jazdy od 2-3 lat co to za instruktor kto takich niedouczonych puszcza uczyc innych a tutaj jak wszedzie liczy sie tylko kasa i kasa a dyrekcja WORDU? ma to gdzies jacy sa instruktorzy czy egzaminatorzy aby wiecej niedouczonych produkowac

 25. 25
  +1
  ~ oblana x 4
  Poniedziałek, 26.10

  tiaaa, dyrekcja WORD-u, tiaaaa - był zastępcą policjant co to bardzo, bardzo klejące ręce i pojemne kieszenia miał i chyba już siedzi? Proszę poprawić - jest drugi zastępca - także policjant, no i ........ historia lubi się powtarzać?

 26. 26
  0
  ~ onuca
  Czwartek, 10.12

  egzaminatozy z word to sz...y i lapuwkarze jak kase brali to ludze zdawali a teras na 30 osub jedna zda za byle co sadzaja mysla ze ludze maja tyle kasy co oni mam nadzeje ze jakas sz...a z tyh egzaminatoruf to przeczyta dorabjacie sie na ludzah ludze ostatnie pjeniadze wydaja na te glupje prawojazdy

 27. 27
  +1
  ~ Marek
  Czwartek, 14.01

  Egzaminatorzy to nic wiecej jak tylko zwykle szuje nie domyte dzis zdawalem poraz trzeci na placu bezblednie na miasto ok .....to sie dos......l o omijanie ze zekomo urwalbym lusterko ,jak powiedzialem temu ha......wi ze nie urwalbym to zaczal krzyczec i ze mam jechac tym samym torem jak zauwazyl ze nie walne tego lusterka to skrecil mi kierownicom cwok jedensprawe oddalem wyzej bedzie ogladane w towarzystwie moim tego cw.....ka i adwokata

 28. 28
  +1
  ~ ania
  Piątek, 05.02

  ale jaja egzaminator łamie prawo w ruchu drogowym.....ja to bym mu zabrała prawko i kazała zdawać tak jak on egzaminował...dokładnie tak:) ja to jestem pewna że by oblał egzamin a jeszcze jedno bym tego ex.egzaminatorka potraktowała tak jak oni traktują ludzi ....ciekawe czy by zdał ,ha,ha,ha,uhaha TYM KTÓRZY ZDAJĄ EGZAMIN PROPONUJE WYKUPIĆ PÓŁ GODZINY DZIEŃ PRZED EGZAMINEM W WORDZIE KOSZTUJE TYLKO 24ZŁ,TAK ABY POZNAĆ PLAC MANEWROWY NA EGZAMINIE BO TO JEST INACZEJ NIŻ NA PLACU NA KTÓRYM SIE UCZYMY I MIEĆ SWOJE RACJE W TRAKCIE EGZAMINU NA MIEŚCIE...JAK MOŻE EGZAMINATOR KAZAĆ SKRĘCIĆ W ZAKAZ ALBO ZATRZYMAĆ SIĘ NA ZAKAZIE ITD. I KTO TU STWARZA NIEBEZPIECZEŃSTWO?A MOŻE SAMI NIE ZNAJĄ PRZEPISÓW?

 29. 29
  +1
  ~ 1234
  Piątek, 19.02

  Dzisiaj zdawałem egzamin na kategorię D. Przede mną zdawał egzaminator zatrudniony w tym osrodku (pewnie dorabiał sobie D, bo potrzebował) - piszę już o praktycznym, bo testy wszyscy 4-j zdający zdali bezbłędnie. Pierwszy wiadomo plac manewrowy. Egzaminator ostrzega nas, że najechanie na pachołek kończy egzamin podobnie jak _ przy parkowaniu skosnym i prostopadłym tyłem, bo to wylosowalismy - przekroczenie obrysami autobusu linii ciągłej. OK. Wszyscy się usmiechają, plac to przecież łatwizna. No i pierwszy własnie ten egzaminator. Cofa na łuku i ojeju przewrócił pachołek przy cofaniu. Robi łuk drugi raz. Ale miało być do pięciu minut, na łuk. Widocznie zajebisty egzaminator skoro puscił go dalej pomimo tego co powiedział wczesniej (koniec egzaminu). Pojechali na miasto, zdał. Później opowiadał, że parę rzeczy mu nie wyszło, ale zdał. No to wszyscy zajefajne nastroje. Po nim zdawał instruktor, chyba ze Sztumu, no i zdał, ten pojechał o niebo lepiej (było widać na placu manewrowym). No i kolej na mnie. Komputer wylosował mi sygnał dźwiękowy i swiatła przeciwmgielne tylne. Pokazałem. A teraz niech Pan wymieni wyposażenie dodatkowe w autobusie; no to wymieniam. Dwie gasnice, wyjscia awaryjne, młotki, trójkąt, apteczka. Egzaminator pyta, czy to wszystko. Wydaje mi się, że tak (tak mnie uczył instruktor), więc mówię, że tak. A on, że pierwsza próba niepomyslna. Ale nie wpadam w panikę (jestem kierowcą zawodowym, jeżdżę w ruchu międzynarodowym od ponad 5-u lat, w tym pół roku w Anglii), zaczynam przeszukiwać autobus, bo nie kojarzę co to może być, zaglądam wszędzie. Wymieniam wszystko co się da, mówię, że jest mnóstwo rzeczy do sprawdzenia i że mogę wszystko pokazać, ale on, że proszę mi wymienić wyposażenie dodatkowe autobusu. Później wychodzę na zewnątrz mówię o wszystkim między innymi o klapach bagażowych, że trzeba sprawdzić, czy nie są luźne. Mijają minuty, egzaminator pyta się, czy to już wszystko, mówię, że to wszystko czego nauczył mnie instruktor. Druga próba wynik negatywny mówi egzaminator, czego was tam uczą w tych szkołach?! No to nie zdałem. Powiedział, że nie wymieniłem lustra wewnętrznego w autobusie. Oczywiscie zdaję sobie sprawę, że w autobusie lustro wewnętrzne jest obowiązkowe, tyle, że nie wiedziałem, że jest to jeden z elementów wyposażenia dodatkowego. Swoją droga to pierwszy raz zetknąłem się z czyms takim jak wyposażenie dodatkowe i wyposażnie techniczne (oczywiscie wszystkie elementy obu wyposażeń znam perfekt). To było moje drugie podejscie. Na pierwszym nie miałem takich problemów. Zdałem plac i za błąd na miescie mi nie zaliczył, ale to był ewidentnie mój błąd - przekroczyłem podwójną ciągłą (wtedy zdawałem jeszcze na VOLVO). Nie wiem co myslicie o egzaminatorach z Elbląga, ale dla mnie facet, który mnie egzaminował nie był ok. Swojego póscił mimo, że ewidentnie na to niezasłużył, widzielismy wszyscy co wyprawiał na placu manewrowym, a mnie niedopóscił do egzaminu, bo nie wymieniłem lusterka. Po mnie miał zdawać ostatni driver :). Spytałem się go, żeby wymienił elementy wyposażnia dodatkowego w autobusie. Wymienił gasnice, wyjscia awaryjne, młotki, trójkąt i apteczkę, a ja do niego: nie zdałes chłopie, pamiętaj wymień jeszcze klamki do luków bagażowych i lusterko wewnętrzne, bo cię obleje. Następny egzamin w Grudziądzu. Namawiam Wszystkich, nie zdawajcie w Elblągu, to jeden z najbardziej upierdliwych WORDów w Polsce, z przekupkami, cwaniaczkami nie mającymi szacunku dla ludzi. Szkoda waszych nerwów, czasu i pieniędzy. Pozdrawiam Wszystkich :) P.S. Dla takich upierdliwych cwaniaczków, gdyby chcieli zripostować. Możecie krasć moje pieniądze, możecie smiać mi się prosto w oczy, ale nigdy nie będziecie mieć takiej wartosci jak porządny, poczciwy, po prostu dobry człowiek. Łatwo jest wciskać kit żółtodziobowi, który zdaje na B. Tym razem trafiła kosa na kamień Panowie (zauważcie drogie Panie, że nie wspominam o Was :) i rzecz niebywała, kamień przemówił. A i przepraszam, że we wszystkich wyrazach nie ma s z kreską, sorry :] Fajnego życia z fajnymi ludźmi ;)

 30. 30
  0
  ~ ?
  Czwartek, 11.03

  Ja również jestem świadkiem podobnego zdarzenia nieegzekwowania prawa przez egzaminatora. Podchodząc po raz pierwszy do egzaminu pełen skupienia i skoncentrowany zaliczyłem wszystkie zadania na placu i wyjeżdżam na miasto, po wyjechaniu z siedziby WORDu egzaminator wydał polecenie "w lewo drogą z pierwszeństwem i w lewo" więc jadąc Skrzydlatą dojeżdżając do skrzyżowania z Lotniczą zasygnalizowałem lewym kierunkowskazem kierunek jady drogą z pierwszeństwem po czym włączyłem lewy kierunkowskaz i rozpoczynam manewr skręcania w Kilińskiego i w tym momencie egzaminator chwycił mi za kierownicę i krzyczy że nie tą drogą tylko następną w Fredry, wyprowadził mnie z równowagi bo nie sądziłem że egzaminator może posuwać się do takich rzeczy, przecież w ten sposób spowodował zagrożenie w ruchu bo każdy uczestnik ruchu widział wyraźny sygnał że skręcam w Kilińskiego, nie wytrzymałem i zwróciłem mu uwagę to wiadomo poskutkowało zemstą egzaminatora i przerwał mi egzamin z powodu rzekomego wymuszenia mimo że kierujący samochodem niby któremu wymusiłem zaparkował i wcale nie kontynuował jazdy tą drogą. Jadąc do siedziby WORDu kierownicę trzymał za sam środek czego jeszcze nie widziałem nie jak od nas wymagają, wjechał na czerwonym sygnale świetlnym na skrzyżowanie, na torowisku wcale się nie upewnił czy nie wystąpi kolizja, znacznie przekroczył dozwoloną prędkość w strefie ograniczenia a na koniec udzielił mi rady żeby nie pouczać egzaminatora bo nie zdam nigdy egzaminu praktycznego. Taka jest rzeczywistość w Elblągu. Nie mam pojęcia czy zdam bo kolejne egzaminy wyglądały podobnie i egzaminatorzy byli bardzo złośliwi sądząc po tym wszystkim wnioskuję iż rozmawiali o mnie i będą mnie nękać za to że miałem odwagę zwrócić uwagę że komenda była inna. Rozmawiałem z wieloma ludźmi i instruktorami i zalecili mi wykupienie egzaminu w Gdańsku do czego będę prawdopodobnie zmuszony po doświadczeniach z WORDu w Elblągu.

 31. 31
  +2
  ~ zly
  Czwartek, 25.03

  witam wiecieco mnie najbardziej smieszy jak obleja kursanta i wtedy pokazowa jak to oni jezdza z piskiem opon ale zapomnieli juz jak oni sami zdawali i jestem ciekaw czy byli tacy cwani jak sa teraz .ja oblalem juzdrugi raz na tym pieprzonym placu bo kurde sa one podejrzane bedac u instruktora na placu jade dobrze a na tych ich placach nie moge ale podejrzewam jak wyjade z placu udupia mnie na miescie dam zarobic i wtedy puszcza wstyd i hanba co sie dzieje !

 32. 32
  0
  ~ ,,
  Poniedziałek, 14.06

  dokladnie miałem to samo. Przy przygotowaniu się do jazdy, spuściłem hamulec reczny a samochód zacząl mi sam zjezdzać na dół... więc jakaś "górka" lekka musi byc, a przy cofaniu to jest dużo bo samochód jest w górze i zmienia się widoczność na tylni pachołek...

 33. 33
  0
  ~ zla
  Piątek, 18.06

  Komentarz zablokowany z powodu naruszenia regulaminu!

 34. 34
  +2
  ~ mala
  Poniedziałek, 21.06

  po co to pisac na forum i tak to nic nie zmieni szkoda naszych nerwow a egzaminatorzy co maja zrobic to i tak zrobia pozdrawiam

 35. 35
  +1
  ~ maciek
  Wtorek, 29.06

  to mafia i klika nic im nie zrobia Policjanci z laserem stoja i lapia w miescie, na laser, ( prosta robota) , a na 7-demce gina ludzie.

 36. 36
  +2
  ~ kasia@
  Czwartek, 05.08

  ja zdawałm już 4 razy dwa lata temu i teraz w roku 2010 . dwa razy oblałam najeżdżając na kawałek ciągłej lini koło elzamu co wogóle nie było widoczne ale jak powiedział egzaminator że z nimi nie mozna dyskutować, a wtym roku zdawałam dwa razy w kwietniu u tego samego egzaminatora pana L. i raz powiedział wracając do wordu że "nie zdała pani" pytam czemu to że "statystyki" i że następnym razem jak trafie na niego to zdam.drugim razem kiedy trafilam na tego samego egzaminatora oblał mnie na parkowaniu bo stwierdził że odleglość jest dobra ale mogło by być więcej wkurzyłam się trzasnęłam dzwiami i wyzwałam. a gdy szłam egzaminator ruszył z piskiem i mało nie potrącił małego pieska . Kto wogóle komus takiemu daję uprawnienia pouczają a sami jezdż a jak nie wiadomo kto!!!!

 37. 37
  +1
  ~ obserwator
  Wtorek, 19.07

  To fakt jedni mają trzy szanse na zatoczce a inni jedną i do domu . A wiem o czym piszę ponieważ sam widziałem ten przypadek , a na domiar wszystkiego nie ustąpienie pierwszeństwa przy wyjeżdzie z WORD Elbląg i ale przecież nic się nie stało . A może nie o przepisy chodzi lecz do której szkoły jazdy uczęszcza kursant .

 38. 38
  0
  ~ lewy
  Poniedziałek, 18.06

  ta a wiecie za co mnie oblal ze za wolno jade i utrudniam ruch tym a dynamika i predkosc pozytywnie zrozum takich

 39. 39
  +2
  ~ WAW
  Sobota, 08.09

  ja tylko króciuto, bawi mnie komentarz KMP i WORD do sytuacji owego "egzaminatora" do póki Policja będzie "policyjką" tak się będzie działo, perspektywy znamy, nie widać szansy na zmiany !!!!!, pozdrawiam tych którzy noszą mundur z orzełkiem w koronie, nie wszyscy są godni by go nosić !!!!

 40. 40
  +4
  ~ bronka
  Piątek, 26.10

  a czy ktos z was jezdzil z mariuszem stankiewiczem? jak wam sie podobalo jego oceniannie?

 41. 41
  0
  ~ ona
  Sobota, 29.12

  witajcie to jest masakra z oblewaniem ja podchodze 5 raz za 3 razem najechałam na linie na placu miałam drugą szanse a teraz jak zdawałam za 4 razem to nie dopuścił mnie do drugiej szansy oblewaj za bzdury

 42. 42
  +1
  ~ ania29
  Piątek, 21.02

  ja zdałam prawko za 4 razem . Kiedy zdawałam za 3 razem miałam taki problem iż wykonując prawidłowo łuk pan egzaminator wsiadł do samochodu i powiedział ze muszę powtórzyc egzamin od początku bo nie nagrała kamera . Niby coś tam ustawił w tej kamerce i powtorzylam jeszcze raz bezbłednie luk itp egz wsiadł ponownie i znowu stwierdzłl ze kamera nie nagrała wiec wsiadl za kolko pojechał do jakiegoś mechanika ale ze nie dalo się naprawić tej glupiej kamery przyjechał innym juz samochodem niestety za 3 razem juz robiac luk nie mialam tyle szczescia .I co miałam iść na skargę żeby pogorszyć sobie sprawe. Po prostu nie ma się komu wziąc za to

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2017 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.