Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Przerdzewiałe słupy zabezpieczone

20.02.2008, 15:12:55 Rozmiar tekstu: A A A
Przerdzewiałe słupy zabezpieczone

Ponad miesiąc temu pisaliśmy o przerdzewiałym słupie trakcji tramwajowej przy ul. Królewieckiej, który według mieszkańców mógł w każdej chwili runąć na pobliskie domy, parkujące samochody lub co gorsze, na przechodniów. O całej sprawie pisaliśmy w artykule „Przerdzewiały słup (nie) zagraża mieszkańcom?”.

Z problemem tym zgłosił się do nas mieszkaniec pobliskiego bloku. - Gdy stawiam samochód przy tym słupie zawsze boję się, że może on w każdej chwili przewrócić się na moje auto i kto wtedy zapłaci za naprawę? Jak tylko mogę, stawiam samochód z dala od niego – skarżył nam się mieszkaniec na początku stycznia.

Interweniowaliśmy w tej sprawie w spółce Tramwaje Elbląskie. - W tym roku wymienimy cztery sztuki w tej okolicy. Obecnie tworzymy harmonogram prac na ten rok, więc nie jestem w stanie określić dokładnego terminu wymiany – powiedział nam wówczas Tomasz Świętoń, kierownik sekcji technicznej w spółce Tramwaje Elbląskie.

W ostatnich dniach zauważyliśmy, że wadliwe słupy zostały już zabezpieczone. Ich przeżarte przez rdzę podstawy zabetonowano, wzmacniając tym samym ich wytrzymałość. Według wstępnych zapowiedzi słupy miały zostać wymienione, jednak Tramwaje Elbląskie zdecydowały się na inne, tańsze rozwiązanie. Co jednak najbardziej istotne, słupy nie zagrażają już bezpieczeństwu, a obawy okolicznych mieszkańców zniknęły. Miejmy nadzieję, że na długo.


Milan

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ anonim
  Środa, 20.02

  Prowizorka

 2. 2
  0
  ~ mag
  Czwartek, 21.02

  Jeśli już o słupach. Niech sprawdzą czy nie są zerwane zabezpieczenia - na dole słupów elektrycznych są skrzynki zasilania a ich pokrywy są często zerwane - co jeśli dziecko włoży tam rączkę?

 3. 3
  0
  ~ :)
  Czwartek, 21.02

  jak dziecko wsadzi tam rączkę to pewnie powinno zacząć świecić:)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1415309906006