Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Kopernik – Kreatywność – Kooperacja

24.05.2023, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kopernik – Kreatywność – Kooperacja

Rok 2023, to rok szczególny, rok pod znakiem Mikołaja Kopernika. Już w najbliższy czwartek, na zaproszenie Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego, przyjeżdża  5-osobowa grupa gości z Litwy – z Ławaryszek i  wspólnie z grupą polską będziemy celebrować rocznicę urodzin i śmierci wielkiego astronoma.

 

Uczestnikami wydarzenia będą animatorzy kultury, bibliotekarze, nauczyciele. W programie pobytu, m.in. warsztaty, wyjazdy studyjne do Lidzbarka Warmińskiego, Fromborka i Gronowa Górnego.

 

Punktem kulminacyjnym będzie, z projektem „Pod wspólnym niebem”, udział w festynie „Święto MAMY pod gwiazdami” organizowanym przez Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczna w Elblągu – naszego partnera. Na wydarzenie to zapraszamy 26 maja 2023 r. do Bażantarni. Początek o godz. 17.00, wstęp wolny.


Projekt realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, naszym partnerem jest  Stowarzyszenie "Wspólnota wiejska w Ławaryszkach" i WMBP w Elblągu. Patronat medialny -  Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

 

 

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0917627811432