Wtorek, 23.07.2024, Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Po raz piąty elbląskie przedszkolaki zmierzą się w konkursie wokalnym „Moja Ukochana Piosenka”

18.02.2022, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Po raz piąty elbląskie przedszkolaki zmierzą się w konkursie wokalnym „Moja Ukochana Piosenka”
Zdjęcie stanowi ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)

Po raz piąty elbląskie przedszkolaki zmierzą się w konkursie wokalnym „Moja Ukochana Piosenka”. - Każde przedszkole typuje jednego uczestnika. Zgłoszenia są przyjmowane do 28 lutego - informuje Agnieszka Lach z Zespołu Szkół i Placówek Sportowych w Elblągu, organizatora konkursu.

W 2014 r. powstał pomysł stworzenia Międzyprzedszkolnego Konkursu Wokalnego "Moja Ukochana Piosenka". W tym roku, z powodu pandemii, po raz drugi konkurs odbędzie się online. Zamiast występów na scenie uczestnicy zaśpiewają w swoich domach lub przedszkolach do kamery.
 

Tegoroczna edycja odbędzie się w trybie online. Uczestnicy zostaną nagrani. 14 marca umieścimy występy na stronie konkursowej na facebook. Przedszkolaków oceniać będzie specjalnie powołana Komisja Konkursowa. Wytypują trzy pierwsze miejsca oraz nagrodę pocieszenia

 

– opowiada Agnieszka Lach.

Jak przyznaje Agnieszka Lach, że wersja online konkursu ma swoje plusy. - Zauważyłam to podczas poprzedniej edycji – stwierdziła. - Są dzieci, które mają talent, ale są tak zamknięte w sobie, że paraliżuje ich strach przed występem na scenie. Przy tego typu rozwiązaniu żadne dziecko nie jest z tego powodu dyskryminowane. Nagranie odbywa się z reguły tylko przy nauczycielu. Zatem forma online daje możliwości dla większej ilości przedszkolaków. Jest to też praca nad budowaniem pewności siebie. Pokusiłabym się o stwierdzeniem, że dla niejednego dziecka taka opcja ma charakter terapeutyczny.

Występy przedszkolaków oceniać będzie jury. W jego skład wejdzie: Hanna Szuszkiewicz - Dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Sportowych w Elblągu, Jolanta Murgrabia - Dyrektor Przedszkola nr 31 w Elblągu, Małgorzata Kalkowska - Dyrektor Przedszkola nr 15 w Elblągu, Łukasz Gesek - piosenkarz i fundator nagrody głównej.

A jakie nagrody będą do wygrania? - Główną nagrodą jest nagranie piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym. Na tę chwilę zbieramy nagrody i szukamy również osób, które zechciałyby wesprzeć nasz projekt. Zatem jeśli ktoś z Państwa chciałby dołączyć się do inicjatywy i dołączyć się do wspólnej zabawy serdecznie zapraszamy. Nic tak nie raduje serca jak uśmiech dziecka więc myślę, że warto – podkreśliła Agnieszka Lach.

Po raz pierwszy zostanie przyznana nagroda publiczności!

 

W tegorocznej edycji wprowadzamy nową nagrodę. Będzie to nagroda publiczności. Wykonania przedszkolaków zostaną umieszczone na łamach dziennika info.elblag.pl. Wszyscy mieszkańcy miasta będą sami mogli wybrać swojego laureata i zagłosować w ankiecie info.elblag.pl na swojego faworyta

 

– wyjaśnia Agnieszka Lach.
 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Aga
  Piątek, 18.02

  Do dzieła dzieciaki..., ćwczcie, śpiewajcie i wygrywajcie. Powodzenia !

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.88796091079712