Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Elbląg: Budynek przy ul. Topolowej nabiera kształtu. Na jakim etapie jest inwestycja?

03.10.2022, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Budynek przy ul. Topolowej nabiera kształtu. Na jakim etapie jest inwestycja?
Fot. Paweł Friedrich

Inwestycja mieszkaniowa przy ul. Topolowej nabiera kształtu. Rosną kolejne piętra budynku. Sprawdzamy, na jakim etapie budowa jest obecnie. 

 

Elbląski deweloper - Jankowiak stawia przy ul. Topolowej 6-kondygnacyjny budynek wielorodzinny. Prace budowlane rozpoczęły się na początku tego roku i są obecnie na zaawansowanym etapie. 

 

Obecnie wykonujemy już ściany czwartego piętra. Do wykonania pozostaje jeszcze piąte piętro. Zakończenie inwestycji planowane jest na maj przyszłego roku

- informuje przedstawiciel biura sprzedaży Jakowiak. 

 

Docelowo w budynku znajdą się 42 mieszkania, jedno i dwupoziomowe, o powierzchni od 37 do 82 m2 oraz hala garażowa (w podpiwniczeniu) z 21 miejscami postojowymi. Do dyspozycji lokatorów powstanie również winda. - Myślę, że takim plusem tej inwestycji będą duże i przestronne balkony i tarasy, o powierzchni do 42 m2. Cały obiekt będzie ogrodzony, z bramą wjazdową - mówił w rozmowie z info.elblag.pl Grzegorz Jankowiak.

 

Na terenie inwestycji poza ogródkami przynależnymi do lokali parterowych przewidziane są zewnętrzne miejsca postojowe z prawem wyłącznego korzystania. Dzięki temu zapewniamy parking dla każdego lokalu

- czytamy na stronie internetowej inwestycji. 

 

Obecnie trwa również sprzedaż mieszkań powstających przy ul. Topolowej.

 

Przypomnijmy. Działka przy ul. Topolowej to teren o powierzchni 2 071 m2, znajdujący się w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinne. W 2019 roku Miasto wystawiło ją sprzedać. Do przetargu stanęło czworo chętnych. Ostatecznie nabywcą zostało Przedsiębiorstwo Budowlane Grzegorz Jankowiak z Elbląga, które zaproponowało za nieruchomość 650 tys. zł. 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6

%50.0 %50.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 ) Fot. Paweł Friedrich


Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ Bee
  Poniedziałek, 03.10

  Będzie pasować ten budynek, jak świni siodlo.

 2. 2
  +4
  ~ widać
  Poniedziałek, 03.10

  ~Bee - ty się niezwykle miło wyraziłeś o "mieście", bo to ono walnęło pieczęcie. Pewne podobieństwo jest. No, nie do siodła!

 3. 3
  +11
  ~ Podziwiający
  Poniedziałek, 03.10

  Przede wszystkim gratuluję wyobraźni w usytuowaniu wykonawcom projektu, a nowym lokatorom mieszkania w cudownym i malowniczym otoczeniu-:)

 4. 4
  +9
  ~ Jadwiga
  Poniedziałek, 03.10

  Zawsze jak oglądam nowe elbląskie inwestycje mieszkaniowe nieodparcie nasuwa mi się pytanie , czemu ich wiekszość lokuje się na peryferiach zamiast na wolnych placach Śródmieścia / Pl. Konstytucji , plac między Tysiąclecia ,a Czerniakowską i Sopocką , obrzeża Starówki , Wyspa Spichrzów , ul. Sprawy Elblaskiej i Bożego Ciała . Lada moment skończy się bomm mieszkaniowy i miasto zostanie z pustymi placami w środku ,jak Himilsbach z angielskim . I nadal przyjezdni bedą się pytać , a gdzie tu jest w Elblagu Centrum ?

 5. 5
  +3
  ~ m .m
  Poniedziałek, 03.10

  dolina smerfów?

 6. 6
  +5
  ~ widz
  Poniedziałek, 03.10

  inwestycja jest na etapie poszukiwania nabywców.do nabycia zostały mieszkania od północnej strony.powodzenia.

 7. 7
  +3
  ~ Upadły Harley
  Poniedziałek, 03.10

  PAsuje jak pięść do nosa. Kto wydał na to zezwolenie?

 8. 8
  +8
  ~ Lol
  Poniedziałek, 03.10

  Ważne że teren będzie ogrodzony, to najważniejsze, bezpieczeństwo przede wszystkim hahahaha matko Polska to stan umysłu, a Elbląg to już w ogóle kosmos

 9. 9
  +13
  ~ Do_pomorskiego
  Poniedziałek, 03.10

  Kolejny, po inwestycji koło szkoły na Rycerskeij, przyklad "wizjonerstwa i długofalwoego" planowania przestrzenengo dla miasta. Jak można być takim idiotą, żeby dawać zgodę na lokalziację budynków okno-w-okno. Ktoś w UM albo jest albo udaje głupiego pod tym względem. Wszystko byle jak najszybciej wydoić kasę za działkę, bez myślenia o mieścei i mieszkańcach, ktorzy po raz kolejny będą skazani na oglądanie ścian innego budynku, mimo, że do niedawna jeszcze mieli plac trawy. Oto Elbląg Wroblewskiego... Co ciekawe, jakoś w meijscu, gdzie miala powstać druga część "bramy na Modrzewinę", przy Ogólnej, zbudowano ostatecznie Lidla i to jeszcze oddano calą działkę dla tej sieci. Ciekawe czemu tam nie dało się jednak zbudować bloku? Przypadek?

 10. 10
  +3
  ~ Anna L.
  Poniedziałek, 03.10

  Ten budynek pasuje tam, jak pięść do oka. Kto dał zezwolenie na tę budowę. Brawo prezydencie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3110098838806