Sobota, 3.06.2023, Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Tu powstanie elbląska Ostoja. Poznaj nowe osiedle z pięknym widokiem na miasto

02.02.2022, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Tu powstanie elbląska Ostoja. Poznaj nowe osiedle z pięknym widokiem na miasto

Zielone i spokojne otoczenie, widok z okien na panoramę Elbląga, kameralna i niska zabudowa, ogródki przynależne do mieszkań na parterze oraz obszerne balkony i szerokie przeszklenia salonów. Takie będzie nowe elbląskie Osiedle Ostoja. Na zacisznym wzniesieniu ul. Dąbrowskiego na Warszawskim Przedmieściu, powstaną 3 trzypiętrowe budynki z 82 mieszkaniami. Sprzedaż inwestycji już ruszyła!

Osiedle Ostoja to druga inwestycja dewelopera EL INVEST Development, realizowana w atrakcyjnej do zamieszkania dzielnicy Warszawskie Przedmieście. Pierwszą było liczące 350 mieszkań Osiedle Sadowa.

 

W EL INVEST Development długo szukaliśmy lokalizacji do zrealizowania naszej wizji spokojnego osiedla w mieście. Miejsca, które zapewni naszym klientom odpowiedni balans pomiędzy pracą zawodową, a życiem rodzinnym. W zielonej okolicy - bez ruchu aut i gwaru miasta. Aż wreszcie znaleźliśmy odpowiednią lokację. W zacisznej i zielonej części miasta, na słonecznym wzniesieniu terenu, z czystszym powietrzem i widokiem na panoramę miasta, przy ulicy Generała Jarosława Dąbrowskiego 33 w Elblągu. Wierzymy, że to tu przyszli mieszkańcy znajdą swoją oazę spokoju, swoją ostoję. W spokojnej okolicy, na bezpiecznym osiedlu. Gdzie młode rodziny korzystać będą z sąsiedztwa żłobka i przedszkola Mały Europejczyk, a jednocześnie każdy skorzysta z bliskości marketu Biedronka i stacji Lotos. Osoby mobilne docenią także prostotę dojazdu z osiedla do węzła tras S7 i S22 – opowiada o lokalizacji Osiedla Ostoja Piotr Kaczmarczyk, Dyrektor Sprzedaży EL INVEST.Tuż przy rosnącym wzdłuż ul. Dąbrowskiego zieleńcu, powstaną 3 kameralne budynki z centralnie położonym dziedzińcem - placem do zabaw i spotkań. W trzypiętrowych budynkach zaprojektowano 82 mieszkania o powierzchniach od 29 do 75 m2 (dla poszukujących większych przestrzeni istnieje opcja łączenia sąsiadujących ze sobą lokali). Odbiór kluczy do mieszkań zaplanowano na koniec 2023 roku.

CO WYRÓŻNIA OSIEDLE OSTOJA?

Przede wszystkim zielone ogródki przynależne do mieszkań położonych na parterze, ale też przestronne balkony, czy panoramiczne okna w salonach (od 2 do 2,8 metra szerokości). Dzięki swojemu położeniu na wzniesieniu terenu, z wysokich na 2 metry okien na najwyższym piętrze, podziwiać będzie można panoramę miasta i zachody słońca. Na Ostoi zadbano także o części wspólne. Korytarze każdego z budynków wykończone zostaną w eleganckich i modnych odcieniach bieli i grafitu, z elementami w kolorystyce drewna i betonu. Pod budynkami znajdzie się hala garażowa oraz indywidualne komórki lokatorskie, a na terenie osiedla dodatkowe, zewnętrzne miejsca postojowe. Całość skomunikowana została pięcioma cichobieżnymi windami.SKORZYSTAJ Z OPCJI WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

Co ważne każde z mieszkań można dostosować do własnych potrzeb, zmieniając projekt wnętrza na indywidualny układ ścian działowych i własny przebieg instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Warunkiem jest zawarcie umowy na wczesnym etapie sprzedaży. Dodatkową opcją jest wykończenie lokalu pod klucz, które zlecić można współpracującej z EL INVEST Pracowni Architektury Wnętrz INTERAKTIVE DESIGN.

To nie koniec udogodnień. Na osoby planujące zakup mieszkania z wykorzystaniem kredytu, czekać będzie w biurze sprzedaży specjalista ds. kredytów hipotecznych Marcin Kurach (tel. 698 741 314). Każdy klient może liczyć na bezpłatne zbadanie zdolności kredytowej, przedstawienie oferty banków oraz pomoc przy złożeniu wniosków kredytowych.
KONTAKT DO BIURA SPRZEDAŻY

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Ostoja już trwa. Listę dostępnych lokali wraz z ich rzutami znaleźć można na stronie www.Ostoja.Elblag.pl/lista-lokali/

Biuro sprzedaży EL INVEST znajduje się na terenie Osiedla Sadowa i otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Zainteresowani mogą również kontaktować się telefonicznie pod numerami: 722 171 033, 727 011 611 lub 783 730 611.

Każdą realizowaną przez EL INVEST inwestycję śledzić można na Facebooku na bieżąco. Nie inaczej będzie w przypadku Osiedla Ostoja. Na fanpejdżu inwestycji (www.facebook.com/OstojaElblag) dostępne będą m.in. relacje, filmy i zdjęcia z budowy.

Poniżej krótki spot zapowiadający inwestycję.
 


 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 10 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.21710205078125